Боя за коса Лонда Вулкано - къде да намеря?

  • 5 506
  • 15
Здравейте, преди време използвах боята за коса от серията Лонда Вулкано. Днес съм на фризьор, но трябва сама да си я купя. Имаше един магазин преди, в който продаваха, но сега вече не. Моля ви кажете ми, ако някой знае къде мога да я намеря. Интересува ме района около кв. Иван Вазов, Бели брези, Стрелбище

Предварително благодаря!
   bouquet
Виж целия пост
# 1
Тази серия -професионалната на Лонда не се внася от около година в България,доколкото знам.До сега може би си намирала някъде останали,застояли.
Виж целия пост
# 2
galq4, мерси. Най-вероятно е така, защото вчера на доста места питах и никъде нямаше. Само в един магазин намерих, но 2-3 цвята само - вероятно останали.

 Hug
Виж целия пост
# 3
Да - няма я вече. Зълва ми преди я ползваше и къде ли не сме обикаляли из   София да я търсим, но на всякъде ни казваха, че вече не им я доставят.
Виж целия пост
# 4
И аз обикалях страшно много преди няколко месеца да я търся, но и на мен ми казаха навсякъде, че не се внасяла вече!
Виж целия пост
# 5
Благодаря за отговорите!  Hug Явно наистина не се внася, жалко за което. Аз вече си взех друга, пак на Лонда и стана добре...

Хубав ден на всички!  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Кой номер ви трябва от "Вулканото".Имам няколко бои
от предният ми салон,ако ви вършат работа...Дайте
само номер.
Виж целия пост
# 7
Тути, за съжаление не помня номера, но беше най-яркото червено от каталога... Имаше два подобни цвята.   
Виж целия пост
# 8
Кой номер ви трябва от "Вулканото".Имам няколко бои
от предният ми салон,ако ви вършат работа...Дайте
само номер.
Незнам кой номер се води,но се казва magic vulkano
Виж целия пост
# 9
ТЕ всички са меджик вулкано,това беше името на
каталога,а отделно имаше номера.Айде ще
разровя днес,утре да видя какво имам и ще ви пиша.
Има и на други марки такова интензивно червено.
Виж целия пост
# 10
ВСички са вулкано,а цветовете си имат имена-magic vulkano,hot lava,red fire и т.н .Това е по-спомен де......поне тези,с който съм се боядисвала.
А иначе да има и на други марки такива цветове,но не са толкова трайни.За мен това беше единствената трайна боя.
Виж целия пост
# 11
galq4, сега като ги написа, май си търся red fire - това мисля беше най-яркото червено, но без оранжеви отблясъци.
Виж целия пост
# 12
Волкано може да се намери в полеза на НДК( в базар София ако не греша) там има фирмен щанд на Лонда и със сигурност преди около месец я имаше.
Виж целия пост
# 13
stellinka_staff, това е супер! Мерси за инфото, още днес ще отида и ако има да се запася. Ще пиша после какво е станало!

 Mr. Green
Виж целия пост
# 14
И аз търсих скоро, но продавачката ми обясни, че тази серия вече не се внася. Но, защо? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия