Най-гадното нещо...

  • 2 766
  • 62
За мен, в момента, най-гадното нещо е:
да ти се мае главата от вино
да ти се пишка ужасно много
и да си облечена с боди (което се разкопчава отдолу)

вие?
Виж целия пост
# 1
1) Да се чувствам подтисната и сама
2) Да ям нещо пресолено
3) Да се надпреварвам с времето
Виж целия пост
# 2
За мен, в момента, най-гадното нещо е:
да ти се мае главата от вино
да ти се пишка ужасно много
Тези двете
Виж целия пост
# 3
да ти се пишка ужасно много...

Вече няколко пъти питам разни хора, какво правят когато много им се пишка. Всички ми отговарят едно и също - пишкали. Tired Толкова е досадно. Не може да няма по-лесен начин. Вие сте! Peace Hug
Виж целия пост
# 4
Оуу, Калино, ще се напишкам заради теб. Всъщност май няма по-лесен начин, освен да си пишнеш.
Виж целия пост
# 5
Аз май не се изразих като хората...при мен и трите неща по отделно не са за предпочитане, но ако са в комбинация  ooooh!
 Joy  hahaha  Joy
Виж целия пост
# 6
Да ми се откопчее сутиена и да нямам възможност да го закопчея   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
да ти се пишка ужасно много...

Вече няколко пъти питам разни хора, какво правят когато много им се пишка. Всички ми отговарят едно и също - пишкали. Tired Толкова е досадно. Не може да няма по-лесен начин. Вие сте! Peace Hug
Миличка, аз правя така: НЕ пишкам  Peace Hug  bouquet
Виж целия пост
# 8
да ти се пишка ужасно много...

Вече няколко пъти питам разни хора, какво правят когато много им се пишка. Всички ми отговарят едно и също - пишкали. Tired Толкова е досадно. Не може да няма по-лесен начин. Вие сте! Peace Hug
Миличка, аз правя така: НЕ пишкам  Peace Hug  bouquet
Ми естествено, че не пишкаш, защото нямаш пишка Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Миличка, аз правя така: НЕ пишкам  Peace Hug  bouquet

Форумът винаги ми е помагал, помогна ми и сега Peace За акането няма да питам, предполагам че е подобно Peace Hug
Виж целия пост
# 10
Махмурлукът в слънчево време  Twisted Evil
Виж целия пост
# 11
Да се чувствам като усукан чорапогащник ... аааа сетих се още нещо: от детска възраст - баба да ми навлече пуловер върху жилетката или нещо подобно...
Виж целия пост
# 12
да сритам благоверния под масата, белким се усети за нещо, а той да ми рекне невинно, на висок глас: Защо ме риташ?

да ям шоколад в междуградския автобус и  без да усетя парченце да  е паднало на седалката. И да съм със светъл панталон. /наскоро ми се случи-  Embarassed/

вечерта да съм се набухала с чесън, таратор, кьополу и прочее вкуснотии и на следващия ден изненадващо да ми цъфне стара любов на гости  Twisted Evil   Laughing Обратния вариант също е кофти   Sunglasses



Виж целия пост
# 13
Да ми се откопчее сутиена и да нямам възможност да го закопчея   Rolling Eyes

Това е един и от моите най-големи кошмари Confused Close
Освен това - неудобна дреха,стискащи или хлопчещи обувки....и да не ми стои фризурата както трябва ...по-скоро както аз искам.За "течната физиологична нужда".....да гадничко е,най-вече когато няма къде да я свършиш.Аз по принцип мога да издържам доста,но понякога съм много "пикантна" и съм изживявала такива кофти моменти. Confused
Виж целия пост
# 14
Не че е най-гадното, но да съм в един асансьор с мокро куче овъргаляно в мърша ми е много неприятно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия