Столче за кола - помогнете в избора

  • 8 537
  • 67
Момичета, кошницата ни за кола вече ни е малка и я продадохи  сега съм в чуденка какво столче за кола да купя на моя бебун newsm78 Много ми хареса ето това  http://www.jane.es/seguretat/index.php?fuseaction=racing   
Харесва ми и защото е някакво такова междинно - в смисъл не е от 9 до 18кг, а от 0 до 18.
Приемам идеи всякакви и ще съм много благодарна на всички, които се отзоват!   bouquet
Виж целия пост
# 1
  Оооо прекрасна тема тъкмо и аз съм на тая вълна , моля и аз мами които вече са решили тоя проблем да споделят опит.. аз определено искам да купя нещо качествено и полезно, дори да е малко по- скъпо... казаха ми да проверя в Малечко, че имало много и най- различни модели.. аз обаче все нямам време и ако някой е ходил да каже какво има там... ще следя темата
Виж целия пост
# 2
И аз се нареждам на опашката за темичката. Гледах Чико Key 1 и инглезина, но между двете харесах повече чикото.
Виж целия пост
# 3
Аз съм с Chicco Key 1. Купихме го преди почти 2 години, когато малкият беше на 8 месеца. Много съм доволна и все още му става. Не знам защо искаш 0-18 кг, след като вече имате кошница. Такъв стол има смисъл ако не искаш да купуваш кошница, а направо столче. По-добре си купи 9-36 кг. Моя приятелка си купи на Recaro за около 400 лв. Страшно й завиждам, на мен ми е малко скъпо, но столът е страхотен. От друга страна като направих сметка аз вече съм дала 250 лв. за Key 1  и ще трябва да дам още 190 лв. за Key 2-3, когато този ни отеснее. Така че инвестицията си струва. Мисля, че със столчето не трябва да се правят компромиси, трябва да е доказан производител, за да отговаря на стадратите за безопасност. Да ме извинят Bertoni, Chipolino и т.н.
Виж целия пост
# 4
Кошницата си я продадох, защото беше много тясна вече за малчо. А той е още малък все пак и няма 9 кг и ми се струва, че няма да му е уобно в стол 9-18 кг. А 9-36 имам, но той се ползва от каката.
Виж целия пост
# 5
Ние сме с Concord Ultimax, то се води от 0 до 18 кг /до 4 години/, и има легнало положение  Peace
Виж целия пост
# 6


MaxiCosi Priorifix: купих такова преди 2 месеца! Препоръчвам горещо! Широко, удобно, много добра материя на тапицерията! Една от най-добрите и използвани вещи според мен! Заслужава си всеки лев!  Peace
Виж целия пост
# 7
ами хубаво е до годинка децата да се возят с гръб към движението. Столчетата 0-18 са с възможност за монтиране срещу и по посока на движение, докато тези 9-18 са само посока на движението. Така, че смятам, че изборът ти е добър, като група поне. Като марка и модел - според вкуса и възможностите ти, каквото си харесаш вече... Wink
Виж целия пост
# 8
Цитат
Ние сме с Concord Ultimax, то се води от 0 до 18 кг /до 4 години/, и има легнало положение 
Може ли снимка и от къде го купи и колко струва???
 А и къде продават Recaro
 Същинска Венета Райкова , а 200 въпроса в минута  hahaha  Мерси
Виж целия пост
# 9
и аз се записвам да следя, че съм в чуденка по въпроса Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Цитат
Ние сме с Concord Ultimax, то се води от 0 до 18 кг /до 4 години/, и има легнало положение 
Може ли снимка и от къде го купи и колко струва???
 А и къде продават Recaro
 Същинска Венета Райкова , а 200 въпроса в минута  hahaha  Мерси

взехме го от бебемаркет, струваше около 450лв.
Виж целия пост
# 11
Аз съм решила да взема Макси Кози Приори, от 9 до 18 кг. В Бебемаркет е към 160 лв, ако не ме лъже паметта.
Виж целия пост
# 12
Recaro продават в магазин 9+ на алея "Яворов". Моделът, който е група 1-2-3 е Young Sport и струва 420 лв. Освен това видях в каталога на Chicco че имат 2 модела 0-18 кг - Zenith (260 лв.) и Vector (240 лв.), но нямам представа къде ги има. Може би трябва да се обадиш първо на вносителите. Успех с избора!
Виж целия пост
# 13
леле какви са тези цени Blush
Виж целия пост
# 14
Здравейте,
И ние сме с чико,но не съм сигурна дали е кей 1
В смисъл изглежда същото ,но сме го купували миналата година и цветовете са му червено и бежово.Иначе има подложка за главичката,която се регулира.монтира се всякак.Има и дръжка оттпред(от долу), която позволява на столчете да се плъзне на 2-3 степени и като заспи малката става почти легнало(като кошничка).Много дъм доволна,купихме го като бепе на 8-9м . и е прекрасно столче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия