Умеете ли да се владеете?

  • 1 376
  • 36
Че се дразним е видно - появата на двете "вечно зелени" теми "Кой ви дразни?" и "На кого се кефите?" все повече се доближава по периодичност до един друг цикъл. Аз пък да питам за умението да се владеете. В реалният живот. Щото тука е много лесно - или изпускаш парата (и си търпиш после бана), или използваш онова малкото червено Х-че в горния десен ъгъл.
Когато се ядосате, когато някой ви подразни, успявате ли да овладеете гнева си или се хвърляте яростно да защитавате мнението си? И кога сте по-склонни да преглътнете думите си - в спор с близък човек или с непознат.
Виж целия пост
# 1
Не мога, понякога се опитвам, но не успявам за дълго. Много съм нервна и съм зодия стрелец  #2gunfire
Виж целия пост
# 2
Умея. За съжаление, може би.
Виж целия пост
# 3
Трудно Twisted Evil
Виж целия пост
# 4
  В повечето случаи не успявам да се овладея - действам емоционално и често съжалявам след това.
  А в спор съм склонна да преглътна думите си по - скоро с близките, ако има вероятност да ги нараня. С непознати не си слагам тези спирачки.
Виж целия пост
# 5
Да, мога да се владея. Всъщност по-лесно ми е да овладея гнева си, отколкото да му дам воля и после да се чудя как да се справя с последствията. За мен няма нищо по-лесно от това да преглътна думите си - докато не ги кажеш - ти си им господар, изпуснеш ли ги - те стават твой господар.
Виж целия пост
# 6
Винаги се владея, независимо от ситуацията.
Виж целия пост
# 7
Мъча се да се владея,не винаги успявам обаче.Съобразявам се независимо дали е познат или непознат човек.Понякога съжалявам.Днес например  една пенсионерка ме пререди на опашката,а бях с малкия,който хленчеше.И какво направих,нищо Tired
Виж целия пост
# 8
  Да, умея, дори съм им пример в офиса  Crazy.
  Секретарката се похвали, че при последния емоционален изблик на шефа, си е помислила какво бих направила аз в тоя случай, казала си "Ми майната му"(на ситуацията не на шефа, да не помислите, че псувам като каруцар наляво надясно  Rolling Eyes) и й станало едно спокойно.
 В къщи избухвам само за крайни неща, но пък как избухвам само, добре, че е рядко и бързо ми минава. Мъжът ми още не може да свикне, че 5 минути след скандал мога да притичам да му разкаж я някой виц, я нещо злободневно да изкоментирам.
  Аз и депресиите така си ги карам за около половин един час, по две три на ден мога да изкарам, все за различни неща  Crazy
  Много безум пост спретнах....
Виж целия пост
# 9
във форума се владея, поне тъй си мисля, защото много често прибягвам до червеното Х горе вдясно.
Но в живота това не е толкова лесно. Няма го червеното Х....
Напоследък избухвам много и често. Дори съм зла. Лошото е, че не ми минава и лесно. Вече месец и кусур ме държи без да ме пусне....
Виж целия пост
# 10
Стремя се да се владея,но понякога ми е адски трудно.Ако е чужд човек съм склонна да премълча,хорското мнение не ме засяга много, много,ама опре ли да си защитавам мнението пред близки хора-не мога да си мълча и понякога казвам едни..... ooooh!Много е гадно,опитвам се,старая се уж и накрая вземе та стане едно малко скандалче,ако и отсреща човека не може да се владее........... Tired
Виж целия пост
# 11
Умея,и то много добре.
Виж целия пост
# 12
Умея, но не и с роднини Wink
Виж целия пост
# 13
Подвластен съм на настроения и на пороци..Много бих искал да кажа,че се владея,но не е така..
Но съм миролюбив и не съм конфликтен..Това е сигура!
Виж целия пост
# 14
Но съм миролюбив и не съм конфликтен..Това е сигура!
Тони,  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия