Кърмене и крем против стрии на гърдите?

  • 1 827
  • 5
Здравейте,

още няма появило се бебе, но в наскоро време го очакваме. Имам желание да кърмя. Напоследък ми се появиха стрии на гърдите и се мажа с Мустела, който е известен с двойния си ефект (заличава и новопоявили се стрии).

Въпросът ми е мога да ли продължа да си мажа гърдите с Мустела дори когато кърмя? Трябва ли да го отмивам преди всяко кърмене?

Ще се радвам ако има някоя мама, която да сподели своето мнение от личен или не опит.
Виж целия пост
# 1
Аз кърмя и в момента се мажа с мустела. На аореолите не слагам и не го отмивам.Мисля, че не вреди на бебето.
Успех и леко раждане Peace
Виж целия пост
# 2
Добре действа редуването на топла и студена вода по няколко пъти, не само подобрява оросяването, но и влияе на еластичността на кожата, което всъщност е причината за появата на пустите му стрии.
Виж целия пост
# 3
И аз мажа с Мустела, мисля, че на самата туба си пишеше, че е подходящ и за кърмачки. Аз го слагам след като накърмя и така той се попива до следващото кърмене, после за следващото обаче отмивам.
Сега позлвам и един крем на Estee Lauder за еластичност на бюста и него задължително го изплаквам обилно преди кърмене.
Виж целия пост
# 4
Аз кърмя и в момента се мажа с мустела. На аореолите не слагам и не го отмивам.Мисля, че не вреди на бебето.
Успех и леко раждане Peace

 newsm10 и аз така!
Виж целия пост
# 5
Ползвам Мустела след всяко къпане, а под душа редувам топла, студена струя за гърдите.
И аз не мажа ареолите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия