От кога бебоците имат гъдел?

  • 658
  • 14
 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 1
Ми не знам дали има гъдел, но като го гъделичкам, се смее- може да реагира на ентусиазма ми , знам ли...
Виж целия пост
# 2
И аз не знам от кога имат,но моят син от 3м. реагираше,като го гъделичках по ходилцето(дърпаше си крачето). newsm78
Виж целия пост
# 3
Моят реагира на гъделичкане под мишничките от 3,5 месеца - тогава се сетих да пробвам.
Виж целия пост
# 4
И какво като разбереш откога?! Има ли някакво значение гъделът за правилното развитие на детето?!
Виж целия пост
# 5
Просто питам Тарталета, защото ми е интересно,а и не съм свързала гъдела с правилното развитие на детето.Ако те дразни темата не я чети.  bouquet
Виж целия пост
# 6
Просто питам Тарталета, защото ми е интересно,а и не съм свързала гъдела с правилното развитие на детето.Ако те дразни темата не я чети.  bouquet

Ъвкорс  #Crazy
Виж целия пост
# 7
Някъде от 3 месец започна да се киска като го гъделичкаме
Виж целия пост
# 8
Ами незнам,но Кали винаги се е кикотела,когато съм я гъделичкала Joy
Виж целия пост
# 9
До чувствителност е - Крис винаги е имал, дърпа крачето веднага, като опарен, даже по ръчичката има, от съвсем малък е така... други бебета пък не реагират като ги гъделичкам по стъпалото. Различно е.
Виж целия пост
# 10
Не знам от кога, но знам че съпругът ми на третия ден я гъделичкаше по крачетата да види дали има гъдел /то ще се окаже, че ние сме били по - големи деца/
Виж целия пост
# 11
Ние пък нямаме гъдел, но много се смее, когсто я целувам по крачетата и коремчето!  remybussi
Виж целия пост
# 12
От няколко дни като махам памперса забелязвам,че има гъдел на коремчето Grinning
Виж целия пост
# 13
И аз не знам от кога имат,но моят син от 3м. реагираше,като го гъделичках по ходилцето(дърпаше си крачето). newsm78

и ние така, сега вече съм сигурна,че има,защото като го гризкам отдолу по крачето исдава едни звуци смешни, а на вратлето като го гъдилкам си се хили,а отстрани като го гъдилкам се криви насам натам  Joy
Виж целия пост
# 14
Рая рита и мърмори, когато я гъделичкам по ходилата, но не съм сигурна гъдел ли е това - още е много мъничка Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия