Чадърче за количка от къде?

  • 626
  • 14
Здравейте,
Искам да си купя чадърче за количка, че нашия сенник не пази много Confused
Обаче не знам има ли значение марката количка или са универсални и на всички стават? Не ми се дават много пари, така че не искам да е марково ако има такива.
Не знам къде мога да намеря, може ли някоя мама, която е купила на скоро да сподели Hug
Ако е в района на Младост ще ми е и супер удобно.
Виж целия пост
# 1
barabana, благодаря че пусна темата. Аз имам абсолютно същия проблем, само че съм в другия край на София. Ще следя темата ти с интерес.
Виж целия пост
# 2
Вижте в Метро има:)
Виж целия пост
# 3
Не съм 100%сигурна ,но в магазин Ванеса в Младост 3 мисля,че имаше.Координатите на маг.бл.364,вх.4 тел.9743006.Дори и да няма питайте дали не може да си поръчате,момичето е изключително любезно и на мен ми каза,че изпълнява поръчки.Успех!
Виж целия пост
# 4
чиполино и бертони са по 16-17 лева и не са лоши ,е вярно ,че на нкои им се чупят механизмите,но...всичко е късмет Hug
Виж целия пост
# 5
Чиполино е по-добро от Бертони. Разликата е около 5-6 лв., Бертони се намира за 9-10 лв., а Чиполиното 15-16, аз се подлъгах по цената и сега съжалявам, на Чиполино и платът е по-здрав и механизма е по-добър. Според мен ги има във всеки по-голям детски магазин.
Виж целия пост
# 6
В Младост 3 има един детски магазин, не знам точно номера на блока, но е съседен на бл. 366 - там има чадърчета.
А относно долната част на чадърчетата, която е много паянтова и се чупи (аз смених 4 докато Дани беше бебе) - на Плиска в магазин Мартинс се продава само тя.
Виж целия пост
# 7
Здравейте,
Аз идвам от другата тема за чадърче куини,но на старата си количка съм ползвала и чиполино и бертони...Не мога да кажа кои са по-добри и двата механизма са ми издавали багажа,но пък аз си ги намирах за по 8, 9 ,11 12 лв..,Така че и да се счупи не е пр.Но като цяло съм доволна,хубави са и се намират почти във всички детски магазини,но някъде цената е с 4-5 лв разлика.Поне в Русе е така  Peace
Виж целия пост
# 8
Я кажете на чадърчетата Бертони, това металното в основата на чадърчето трябва ли да се огъва, защото моето не ще. Да не би да трябва да го връщам.
Виж целия пост
# 9
хм,чакай,че не помня кое на коя фирма беше,но помня,че едното се огуваше,а другото не можеше.Но дали беше на бертони или чиполино newsm78 едното само се накланяше,а другото се чупеше и от горната част....
Виж целия пост
# 10
Някой виждал ли е някъде червено чадърче? Утрепах се да търся и няма Sad
Виж целия пост
# 11
Много хубаво червено чадърче видях преди няколко дена в Премама.
Виж целия пост
# 12
На Бертони не се огъва PeaceНе и доброволно Grinning.Аз без да исках сгънах онзи ден коли4ката с 4адър4ето, закрепено на нея ooooh!, после я набутах в колата и като я извадих - то се беше огънало Mr. Green.НО и плата е беше поскъсал Rolling Eyes, та ще трябва и аз да си търся ново.Ако конструкцията на коли4ката ви не е с кръгли тръби, 4адър44ето( поне това на Бертони) няма да стане.Комбиниранат ами коли4ка беше с едни овални тръби и така и не можах да го сложа
Виж целия пост
# 13
Кръгли са, ще стане, но на Бертони няма червено Sad
А къде беше Премаман?
Виж целия пост
# 14
Я кажете на чадърчетата Бертони, това металното в основата на чадърчето трябва ли да се огъва, защото моето не ще. Да не би да трябва да го връщам.





az probvah bertoni dolu mehanizma se ogava ,no mnogo trudno-za tova si vzeh na chipolino tose ogava bez problem i materiata e mnogo po zdrava!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия