Болна съм а правим бебе:(

  • 1 450
  • 7
Здравейте  Grinning
От известно време работим по въпроса за второ бебе. Laughing Но както зимата, така и сега винаги когато Алекс се разболее след него съм и аз. Ето и сега пак. ooooh! От онзи ден съм с хрема и запушен нос.Не знам какво да правя. Пия Колдрекс, промивам си носът но нощно време става кошмар. Докато не пръсна Африн в носът си няма отпушване просто. не мога да дишам, не мога да спя. Давайте идеи за бързо оправяне че...овуто наближава Rolling Eyes И...този Африн?!?!  newsm78 пише че трябва консултация с лекар ама то време няма за това. Имала ли е някоя проблем със синузит по време на бебеправенето или бременеенето? Направо не се виждам ако продължавам така.  Sad

Благодаря ви!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз си лекувам хремата със стеримара на детето.
Може и малко инхалации да си правиш.
Виж целия пост
# 2
Аз си правя със физиологичния разтвор, който използвам и за инхалации но няма много добър ефект.Набъбнала ми е според мен лигавицата и ми е запушен здраво носът. Sick
Виж целия пост
# 3
Ами да ти кажа аз се оправям с биопарокс/това е спрей но е антибиотичен/или инхалация със сено.Да добре си чула това е елексир.Простичко сено , слагам го във вода на кутлона и като заври , свалям от кутлона, завивам се с хавлия и започвам да дишам като редувам през устата и през носа.Страшно ми действа дано и на теб да е така.Успех.Аз съм със супер сериозно заболяване в момента и също съм решила да бебеправя.И се надявам всичко да е наред.И тогава ще скъсам всички учебници по медицина.
Виж целия пост
# 4
000 Успех и благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 5
Ами да ти кажа аз се оправям с биопарокс/това е спрей но е антибиотичен/или инхалация със сено.

Peace
Виж целия пост
# 6
A защо не отидеш все пак на лекар?  newsm78 Според мен е по-добре един пропуснат месец опити, отколкото после да се съмняваш дали си се излекувала и дали няма да му има нещо на бебчето? Crossing Arms
Виж целия пост
# 7
Иди на лекар! Тая хрема я влачих с месец, че и антибиотици пих, че и сироп за кашлица и въобщеееее, гадничко е това вирусче, което върви в момента.
И наистина можете да пропуснете този месец, вместо да се чудите после Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия