хранене на 1г и 3 мес

  • 405
  • 4
дори не знам къде да си пусна темата Confused

дребната е на кухня от 10 месечна, яде всичко. питането ми е следното -

на обед ядат второто. супата, всеки ден една и съща, остава за вечеря. според мен няма особена хранителна стойност. ако имам нещо неподходящо от нашата храна(пържено и т.н.), какво аламинутно към супата да й добавя вечерта.

дано съм обяснила добре Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
По принцип ние вечеряме късно и малката вече е яла когато сядаме на масата. Но обича да сяда с нас и да си хапва салата, сирене и кашкавал. Доматите и марулите са й любими. Не знам дали това ще ти се стори недостатъчно допълнение към супата, но за мен е добър вариант. Аз по принцип гледам да не я тъпча много на вечеря, защото все още пие АМ преди сън. Можеш да й правиш и някакви сандвичи.
Виж целия пост
# 2
Зависи от супата.Моя син много обича да му добавям в супата(независимо каква) извара или пък кисело мляко.(разбира се ако супата не е направена с други млечни продукти).Понякога му сварявам картофче или морковче отделно и добавям допълнително към супа(супите си ги готвя аз, просто за разнообразие на вкуса и зеленчуците вътре).Най - много обаче му харесва като че ли извара в супата.Не съм сигурна, че е полезно newsm78, но пък му е много вкусно Peace
Виж целия пост
# 3
Аз слагам сухар в супата. Когато е зеленчукова добавам 1 суп.л. кисело мляко или сирене.
Отделно  докато вечеряме и давам коричка хляб, кашкавал, парченце месо.
Виж целия пост
# 4
Аз давам все още каша за вечеря. Много рядко супа, ако имам домашно приготвено и към нея добавям сухар, сурене или извара, яйце.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия