Ако ви предложат секс за да ви решат даден проблем ще приемете ли??

  • 1 880
  • 46
Ако ви предложат секс за да ви решат даден проблем ще приемете ли??
Да речем много важна сделка,страхотнна и много високо платена работа,жилище,нещо супер за вашето дете,висок пост и много влияние и така нататък може да се изброят много неща.
Аз лично бих отказала защото за мен това си е един вид продажба независимо какво стои като стимул насреща.
Виж целия пост
# 1
Аз лично бих отказала защото за мен това си е един вид продажба независимо какво стои като стимул насреща.
Независимо? Ами ако става въпрос за здравето на детето ти, да не дава господ?
Виж целия пост
# 2
Аз бих размазала самочувствието на  този, който ми го предложи. Както и не еднократно съм го правила  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
А аз бих приела. Ако мъж ми ми каже, че ще купим детско обзавеждане, ако му дам, ще му дам. Ама само веднъж. Догодина - за холовата гарнитура - пак.
Виж целия пост
# 4
Е, в тая тема поне ни го предлагат, не ни заплашват  Crazy
Нека уважим доброто възпитание.
Виж целия пост
# 5
Аз лично бих отказала защото за мен това си е един вид продажба независимо какво стои като стимул насреща.
Независимо? Ами ако става въпрос за здравето на детето ти, да не дава господ?
Точно това щях да казвам че заради това човек винаги ще приеме.
Виж целия пост
# 6
Мисля, че не. Голяма част от това, което си изброила вече го имам и смятам, че и сама мога да постигна останалото. А пък и след това ще съм му длъжна... Мерси!
Виж целия пост
# 7
Кой иска и какво предлага в замяна?
Виж целия пост
# 8
Зависи какво ми предлагат срещу това. Така или иначе ежедневно се продаваме под някаква форма и се налага да правим хиляди компромиси, които дори не осъзнаваме. Та, дали ще е секс или нещо друго - формално погледнато няма значение. Всяко нещо си има цена. Зависи колко силно желаеш да имаш въпросното нещо.
Виж целия пост
# 9
Не,
случвали са ми се такива предложения,но
предпочитам сама да си решавам проблемите
Виж целия пост
# 10
Еееех, де такъв къстмет!  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Зависи какво ми предлагат и с кого трябва да преспя.Не съм фенка на тези сделки,но като гледам на къде вървят нещата,може и да се съглася. Whistling
Виж целия пост
# 12
НИКОГА  newsm11 Това е против принципите ми  Crossing Arms
Виж целия пост
# 13
Точно така! Една мама на принцеса трябва да има непоклатими принципи!
Виж целия пост
# 14
Когато ми предлагат - взимам  Blush
Виж, като ми искат - не давам, пък  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия