дали е гладна или се глези

  • 351
  • 6
Момичета отново ви моля за помощ !!! Моята принцеса е на 1 месец и 3 дни и последните дни изяжда всичко , което има в двете гърди и след това се ядосва на гърдата , когато се появи малко мляко заспива .Като и дам чай пие с  желание .Храним се по 1 час и ми е много изморително . Кърмим се на поискване , гърдите ми са меки и няма напрежение . След хранене спи по 2,2.5 или 3 часа .

Благодаря Ви !!!
Виж целия пост
# 1
Може би трябва да го приемеш, че първите 2-3 месеца ще е нещо такова...  Hug Ще иска да я гушкаш и да суче доста често. Ако можеш да я кърмиш легнала - ще ти е удобно и ще можеш да си почиваш или да спиш през това време.  Hug
Виж целия пост
# 2
След като спи по 2-3 часа след хранене значи всичко е ОК, а ти приеми, че в началото ще ти е малко уморително... Hug
Виж целия пост
# 3
Нещата изглеждат нормални. За да няма напрежение е възможно вече кърмата да се е регулирала.
Ако има проблем с количеството мляко честото сучене ще стимулира лактацията, но без да се дава вода и чай.
Друг показател са 5-6 добре напишкани памперса, но при положение, че е само на кърма и не се дава вода чай и т.н.
Виж целия пост
# 4
Ако не и стигаше кърмата щеше да иска по често да яде и нямаше да спи толкова много. Моя син се будеше на всеки час и сучеше по 40 минути най-малко докато разбрах накрая, че нямам кърма. Но на мен гърдите ми бяха на бучки и всичко което се произвеждаше вътре не се задържаше а изтичаше.
Виж целия пост
# 5
Води се по детето - щом иска, значи има нужда. Рано е за глезене, но може, да се нуждае от близостта ти. Може да е в криза на растежа - в библиотеката има инфо.

Колкото повече чай и вода даваш - толкова повече намаляваш лактацията си. Детето няма нужда от тях, щом сте на поискване. Naughty

Меките гърди не означават, че нямаш достатъчно мляко. Моите бяха напрегнати единствено в родилното, а кърмих до преди 15 дни. Grinning

Кърми легнала - страхотно е! Няма да се изморявах, а можеш м/увременно, да гледаш ТВ, да четеш... Peace
Виж целия пост
# 6
И ние бяхме така миналата седмица, с тази разлика, че се хранеше по-бързо, но по-начесто, а всичко, което не е кърма възприема като отрова и почва да се дави и плюе Simple Smile За два-три дни кризисния период отмина, но резултата от него беше, че няколко дни имах повече кърма, отколкото бебка успяваше да изсуче, т.е. нагледно видях как става стимулирането на лактацията Simple Smile Вече почнахме да се урегулираме. Сигурна съм, че и при вас е временно, момичетата правилно са те посъветнали да кърмиш легнала и да изпълзваш това време за почивка. Помоли близките да ти помагат, да те отменят вкъщи докато периода отмине. Стискам палци!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия