Хапчета за изместване на цикъла

  • 1 169
  • 5
Момичета,помагайте  Praynig Като гледам календарчето излиза,че другия месец тончно около дата на бала ми трябва да ми дойди цикъла  Tired  Confused 
Знам,че има хапчета за изместване... как се казват? как се пият? Трябва ли да ми ги изпише гинеколог или личен лекар ?  newsm78 
Моля, ако някоя от вас ги  е пила или знае повече инфо  да се включи  Praynig
Виж целия пост
# 1
Ако вzема6 противоzачатъчни, продължава6 да ги вzема6 беz да прави6 пауzата от 7 дни.
Виж целия пост
# 2
Не пия противозачатъчни,така че това не е вариянт  Peace
Виж целия пост
# 3
Прималут нор е хапчето. Пие се по схема/май от последния ден на цикъла newsm78/ и докато го пиеш, няма да ти дойде. Но пък така обърква организма, че по-добре да изтраеш лелята, отколкото това Confused И честно казано едва ли има нормален лекар, който би ти го изписал само заради единия бал. После цяло лято ще се чудиш кога аджеба ще ти идва и колко дни ще ти върви. И накрая ще цъфнеш баш на морето Laughing По-добре недей, сериозно!
Виж целия пост
# 4
Прималут нор е хапчето. Пие се по схема/май от последния ден на цикъла newsm78/ и докато го пиеш, няма да ти дойде. Но пък така обърква организма, че по-добре да изтраеш лелята, отколкото това Confused И честно казано едва ли има нормален лекар, който би ти го изписал само заради единия бал. После цяло лято ще се чудиш кога аджеба ще ти идва и колко дни ще ти върви. И накрая ще цъфнеш баш на морето Laughing По-добре недей, сериозно!
Примулут нор ми се е налагало да пия три пъти .Последния път го пих август за забавяне на цикъла след консултация с гинеколог .Започва да се пие 4 дни преди датата на цикъла само не помня по колко хапчета дневно.Проблеми не съм имала септемви си ми дойде с един ден закъснение .Най добре се консултирай с лекар.
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви,момичета  bouquet
belinda аз избягвам всякакви подобни хапчета,но все пак балът е един път в живота и си заслужава!  Peace
Само не разбрах дали мога да си го взема без рецепта?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия