На кое студио да се доверя за поставяне на обици на бебе?

  • 2 442
  • 6
Препоръчайте ми студио, където пробиват уши.
Искам да сложа обици на бебето си и честно казано ме е страх.Искам да отида при професионалист.
Виж целия пост
# 1
На моята дъщеря ги пробиха в УНГ кабинет.Лекарят извърши манипулацията.
Виж целия пост
# 2
Не й пробивай ушите, докато е толкова мъничка. Ухото расте и се променя, да не стане така, че някой ден да те увиква, че дупките са й не където трябва и обиците й стоят накриво Laughing
Виж целия пост
# 3
Не й пробивай ушите, докато е толкова мъничка. Ухото расте и се променя, да не стане така, че някой ден да те увиква, че дупките са й не където трябва и обиците й стоят накриво Laughing

Много точно.
А може и някой ден да реши да отиде на конкурс за Мис Свят (знае ли човек). Тогава няма да я допуснат, щом има дупки на ушите  Wink. Сериозно.
Виж целия пост
# 4
Оф, тези обици... Една майка наскоро ми се оплаква, как се възпалило ушенцето на дъщеричката й, как го мажели с какво ли не, накрая се наложило да махнат обичката (преди това са сменили 2 чифта златни), и сега ушенцето лека-полека заздравява. та се питам, защо са тези мъчения?!  ooooh!

Вики си има обички, но не са й пробити ушичките, чакам ден, в който сама пожелае. Говори ли сме си с нея за това, един път иска, друг път не, защото е достатъчно голяма, за да разбере, че ще я боли все пак.  Simple Smile

Аз като бях на ок. 12 год. един ден реших, че искам обици, казах на майка ми и ми ги пробиха в поликлиниката. Бързах да махна златните и да се накича с разни джунджурии, от които ушите зверски ми се възпалиха, махнах всичко, докато заздравеят ушите - дупките зарастнаха.

Това, обаче, не ми попречи след няколко месеца пак да отида да ми ги пробият.  Laughing

Така че, съдейки по собствения си опит, считам, че детето само трябва да прецени дали иска да носи обици или не - ако ще и това да стане вече като е ученичка, нищо че малките момиченца с обички са много сладки.  Wink
Виж целия пост
# 5
След много мислене дали да пробия ушите на щерката, все пак реших да го направя. Тя също каза, че иска, ама до колко може да се вярва на 3,5 год. дете?
Отидохме в студио "Джейн",кв. Свобода, бл.4А, вх.А, до супермаркет Ена. Никакви проблеми - нито възпаления, нито дразнене, нищо - само 2-3 дни след пробиването бяха леко зачервени.  Чета, че си в Люлин, значи ти е близо. Ето и тел. 936-07-87
Виж целия пост
# 6
на моята дъщеричка й ги пробихме когато беше на 3 год и то от лекар -уши нос гърло
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия