Нужда от мнения

  • 613
  • 6
Здравейте момичета!
Имам нужда от вашите мнения и съвети.
В понеделник/ 13 ден от цикъла/ теста за ОВУ беше положителен.Два дена правихме секс по график.В сряда/ 15 ден/ бях на док, гледа ме на УЗИ.Фоликула беше 29 мм, не се беше пукнал.Каза че има съмнения за полипи и е добре да направим хистероскопия, тъй като дори и да има ОВУ няма как да се имплантира зародиша.Цял следобед и цяла вечер рев.Въпроси като "Защо отново ми се случва?", "Защо така съм наказана?".Само да споделя, че вече два пъти са ми махали полипи и тази година ми правиха лапароскопия.
Вчера/ 17 ден/ отново бях на преглед.Фоликула се е спукал.Док смята, че е било на 16 ден.А ние точно тогава не правихме секс.Правихме вчера.Дали може яйцеклетката да е оцеляла и вчера да се е получило?От вчера имам страшни ПМС.Гърдите страшно че болят и са по-пълни.
Тази сутрин си измерих БТ - 36.9.Повишила се.
Ох, не знам какво да мисля вече!!! newsm78
Надявам се, че не съм ви досадила с дългото ми писание.Ще ви бъда благодарна за всичко, което ми кажете  bouquet
Виж целия пост
# 1
Бъди по-оптимистично настроена и се моли да не сте изпуснали момента, може и  да сте имали късмет  newsm78 - Божа работа! Гледай напред и не се отчайвай!
И другия месец да се похвалиш в отчетни Simple Smile стискам палци, мила!
Виж целия пост
# 2
Фоликула е бил доста голям. При мен беше 26 мм и го окачествиха вече като кистозно образувание. Дано не съм права  Praynig
Виж целия пост
# 3
Верка,докторът категорично обяви, че се е спукал.Каза, че най-вероятно имам по-късна ОВУ/16 ден/.Но не беше оптимистично настроен за забременяване.
 Cry
Искаше да правим хистероскопия този месец още, но аз реших да изчакам другия.Нещо не ми се иска пак да лягам "под ножа".
Виж целия пост
# 4
Тази сутрин БТ беше 37.5 Shocked
Виж целия пост
# 5
Напълно въzможно е да си бременна, ако сперматоzоидите от предните дни са били о6те живи или ако яицеклетката на 17 ден е била о6те "годна" zа оплождане. Не се притеснявай, успокои се, а ние стискаме палци.  Praynig
Виж целия пост
# 6
Благодаря ти, mipetrova!Толкова е хубаво да чуеш окуражителни думи Simple Smile
Стискам палци за всички момичета тук!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия