ITV Partner или Булстат и защо?

  • 3 236
  • 22
Здравейте,
Имам едно питане :
Иска ми се цифрова телевизия,но не съм сигурна в разликата м/у посочените(цената не ме интересува)?Къде има повече и по-хубави канали?Мисълта ми е,че искам почти всички възможни,а като ги сравнявам сама ,нещо не мога да си отговоря напълно. newsm78 Итв-то сякаш повечи ми се връзва,но като че ли бг каналите са повече в Булстата.....
Моля за мнения от хора ,които имат или едната или другата ?,
Благодаря!
Виж целия пост
# 1
JoyИзвинявай, не се стърпях Joy Оправи си и заглавието, че колкото пъти го погледна, падам просто hahaha
Виж целия пост
# 2
По моя информация Бул Сат Ком са по-добри, имам намерение скоро да се включа към тях.
Виж целия пост
# 3
Чувала съм, че Булстат е по добрата телевизия, но лично аз нямам наблюдения  Thinking


П.С. Пусни една анкета, може да ти е по лесно да селектираш отговорите на края за и против  Peace
Виж целия пост
# 4
Ние сме с ITV , много сме доволни, но сме в чужбина все пак и това беше единствения ни избор Thinking
Виж целия пост
# 5
Много зависи какви програми предпочитате да гледате у дома.
Качеството доколкото знам е еднакво и на двете телевизии
Обади се и на двете и помоли за оферта с програмите им - сравни и прецени къде са по - интересните за вас неща.

и.. наистина едната телевизия е Булсатком, а не булсТатком - поправи го Simple Smile

За нашето семейство (когато си пускахме телевизия) по примамлива от към канали бе офертата на Булсатком - доволни сме и сега.
Виж целия пост
# 6
К`ъв Булстат, бре хора  Whistling Да не говорите за Булстрад  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
К`ъв Булстат, бре хора  Whistling Да не говорите за Булстрад  Mr. Green

 hahaha hahaha hahaha
п.п. Сори за спама, не можах да се сдържа Joy
Иначе по темата - и аз съм чувала, че БулСатКом е по-добрата телевизия, ама де да знам, тия от НАП-а може и да възразят Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Може ли някой да изясни как става този номер с пренасянето на техниката в чужбина и как се хваща от там? Интересувам се как да стане това за Англия, много моля, ако някой знае, да напише какъв е редът и евентуално какво струва.
Виж целия пост
# 9
Може ли някой да изясни как става този номер с пренасянето на техниката в чужбина и как се хваща от там? Интересувам се как да стане това за Англия, много моля, ако някой знае, да напише какъв е редът и евентуално какво струва.

Сестра ми ползва Булсат вече повече от година в Испания. Майка им занесе декодера (или както там се казва техниката), а чинията- не, те си купиха от там.
Предплатиха за повечко време, после вече майка им плаща таксите за по няколко месеца напред.
Но идея нямам кое колко струва  Naughty
Виж целия пост
# 10
Сори за спама,но аз искам да питам,така и така стана въпрос за цифровата телевизия.Иде реч за Булсат кома.
Как става номера,ако сме със два или повече приемника у дома? newsm78
Виж целия пост
# 11
Сори за спама,но аз искам да питам,така и така стана въпрос за цифровата телевизия.Иде реч за Булсат кома.
Как става номера,ако сме със два или повече приемника у дома? newsm78

Що спам, нали темата е точно за цифровата ТВ, независимо от заглавието  Mr. Green
Мисля, че за поече приемници си се плаща отделно. ТОва е една от причините да не сме теглили шута на Кейбълтел, които просто се оляха с такса  #Cussing out
Виж целия пост
# 12
Сестра ми ползва Булсат вече повече от година в Испания. Майка им занесе декодера (или както там се казва техниката), а чинията- не, те си купиха от там.
Предплатиха за повечко време, после вече майка им плаща таксите за по няколко месеца напред.
Но идея нямам кое колко струва  Naughty

Моя приятелка в Холандия също е с такава телевизия, не се сещам обаче дали ITV или Буласат.
И те си купиха от тук само декодера, а от там чинията, но от нея знам, че е засичала на летището хора, които си мъкнат и чиниите от тук  Grinning
Виж целия пост
# 13
Аз имам приятелка в Кипър, която също си занесе цялата техника, включително и чинията  Mr. Green, а там на място мъжът й нещо настройваше. Зная, че тя предплати тук за 1год., но ми каза, че е по-добре да не казваш на оператора,  че отнасяш техниката извън БГ. А защо - и тя не знаеше, така й бяха казали сънародници.
Успокоих се, значи може да се занесе  Simple Smile  Много искам и в чужбина да си гледам българска ТВ  Simple Smile
Не се ли заяжда някой на летището за такива неща?
Виж целия пост
# 14
Сори за спама,но аз искам да питам,така и така стана въпрос за цифровата телевизия.Иде реч за Булсат кома.
Как става номера,ако сме със два или повече приемника у дома? newsm78
В таксата влиза пакета+декодера за 1 ТВ. За всички останали се плаща месечно по около 6лв. за всеки ТВ. Аз имам 3 броя, май скъпичко ще излезе ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия