Спешно! Идея за подарък за бебе (ВТОРО)

  • 7 702
  • 14
Извинявам се, че пускам тема, каквато е имало десетки пъти, но прочетох някои от по-старите и там се дават предимно идеи, които не се отнасят за моя случай.
Семейството вече има едно дете и си имат всичко необходимо за бебе, така че изобщо нищо не ми идва на ум.
Някой ако се сети на какво би се зарадвал при второ дете, ще съм много благодарна да сподели.

Нямам възможност да питам майката какво иска Confused
Виж целия пост
# 1
хубава дрешка.
Какво като е 2-ро... и на тях им се полага по нещо новичко  Peace
Виж целия пост
# 2
Зависи за какви пари става въпрос.
Ако знаеш с какви играчки е разполагало първото. Примерно активна гимнастика или нещо от сорта което е полезно и занимателно за бебето.
http://shop.danet.bg/index.php?cPath=73_106
Тук има различни варианти, но зависи и цената за която искаш да закупиш подарък.
Виж целия пост
# 3
Може някакво сребърно медальонче или сребърна лъжичка.
Може също така да подарих от онези хубави бебешки дневници /виждала съм в хеликон много са сладурски/.
Или пък може да вземеш от онези комплекти за взимане на отпечатъци от бебето за спомен.
Виж целия пост
# 4
Дрешки със сигурност няма да са излишни - дори и да има завещани. А и нова играчка няма да е лошо, дори и да има в наследство останали, то те може да са вече поовехтели. Аз бих подарила напр. активна гимнастика, дрънкалки, гризалки или огромна играчка от бебешки плюш /от тези, които лесно се перат/
Виж целия пост
# 5
Дрешки със сигурност няма да са излишни - дори и да има завещани. А и нова играчка няма да е лошо, дори и да има в наследство останали, то те може да са вече поовехтели.

Можеш също да вземеш някакъв тоалетен комплект за бебета - например такъв:  http://family-bg.com/prX_593.htm?osCsid=1cbfea168c25a9ea420084604f961903 . Активната гимнастика също е добра идея. Peace
Виж целия пост
# 6
Козметика  Peace
Виж целия пост
# 7
Със сигурност не би им бил излишен един комплект бебешка козметика - лосиони, кремчета, шампоани и т.н. Има ги на пазара, за мен най-хубави са на Мустела и  Авент. Иначе подходящ подарък са  и бебешки дневник, и комплект за отпечатъци, както и например готино якенце или блузка, някоя по-наконтена и завъртяна.
Виж целия пост
# 8
Комплект  шишета  с различни накрайници(биберони и др.) или красив комплект за хранене(купичка,чаша , чиния и др.) .Те винаги трябва да са нови и да са си само на бебето.  Hug
Виж целия пост
# 9
Аз съм за активна гимнастика  Peace
За козметика-не знам,ами ако майката вече си има и предпочита точно определена марка?
Виж целия пост
# 10
Ако са от различен пол - гъзарски дрешки, според пола.  Peace
Аз на това най-много се радвах и продължавам, да се радвам, т.к. щерката има от брат си момчешки дрехи, но не и мадамски, разбира се. Wink
Виж целия пост
# 11
Дрешки и според мене  Peace Имам 3 деца и най-много се радвам на нови дрешки, козметика не обичам да купуват вместо мене, ако взимаш играчка.....внимавай...има и по-голямо детенце.
Виж целия пост
# 12
Бебешко албумче за снимки, рамка за снимка, красива дрешка с подходящи бебешки буйки/пантофки /по скоро за украса и "допълнение" на тоалета/, може и само буйчици
Виж целия пост
# 13
Аз съм за комплекта за отпечатъци Wink
Виж целия пост
# 14
На мен идеята за козметика не ми допада.Едно,че всяка майка си има предпочитания и второ и самото дете си има такова.
Ние все до 4 мес имахме ракции от козметиката (скоро не съм пробвала).
Много ми хареса албума за снимки,но такъв който е направен като дневниче - ние например имаме такъв, и много ми харесва



Другото което си мисля е бельо: камизолки,бодита.ританки,чорапки.
Нещо което винаги ще се ползва.На нас ни подариха толкова гащиризони,че нямаше как за някой от тях да ги носим повече от 3-4 пъти.Докато при бельото...индивидуално е и много необходимо.
Мога да препоръчам да се взимат обаче поне 1-2 номера по-големи от моментната възраст на детето.

Какво още и

Може и гъба за баня подобна на тази или за вана (разбира се като допълнение).

Може още домашна люлка,бънджи и др. според възможностите.

На нас ни подариха и много интересен детски метър за стена (все още сме малки, но нали ще пораснем)

Като влезеш в детски магазин все ще си избереш нещо по вкус и Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия