Music Idol-7

  • 5 550
  • 194
   Кой е вашият Музикален Идол?Защо?

 
Илияна
Кремена
Пламен
Невена
Преслава
Стефан
Теодор
Красимира
Новините : http://www2.musicidol.btv.bg/
Виж целия пост
# 1
Моя фаворит е Теодор.
Има предпочитание към рока и гласът му му позволява да изпява невероятни неща. Визията му е без значение в случая.   
Виж целия пост
# 2
Kрасимира.
Виж целия пост
# 3
Ами въпреки мненията аз продължавам да си харесвам Илияна.
Виж целия пост
# 4
Красимира Flutter
Виж целия пост
# 5
  Невена.Най-добрата,според мен!
Виж целия пост
# 6
Стефан е най-готин от всички останали.Толкова скромен и сладък и един невероятен талант.
Виж целия пост
# 7
Хмх, май никой не е гледал вчеращното предаване. Снимаха ги уж за корицата на списание, караха ги да казват какво заглавие ще напишат за себе си... Илиана прояви страхотно чувство за хумор. Това момиче както не го понасях, започва много да ми харесва. Заглавието й щеше да бъде "Учителката-идол"  Laughing Каза също така и че си мечтае да изпее една песен така, че Йорданка Хрисова да каже, че я харесва, или още повече - наистина да я хареса  Sunglasses Също така имаше кадри от някакъв купон, където пееха и танцуваха. И Илиана като взе микрофона каза: Понеже моята стратегия е да пея песни от 5 тона, чуйте една такава  Joy

За идол, нямам такъв. Напоследък ми харесва Стефан. Иска се готино чувство за хумор, за да изпееш точно в този Мюзик Айдъл Борис Дали. А и на Коса пя най-добре. Харесвам гласа на Красимира. Визията на Невена, всъщноси и как си пее песните харесвам. Казах, че Илияна започва да ми става много симпатична. Теодор ми се качва в класацията. Пламен пада. Кременчето продължава да ми е любопитна, ама с последни сили се задържа там. Преслава ми е ужас.
Виж целия пост
# 8
На мен ми е трудно да определя фаворит. Аз даже Румен харесвам. Сякаш Преслава ми допада най-малко (въпреки, че е много хубава).
Виж целия пост
# 9
Искам да гласувам за трима, поне

Теодор, кефи ме още от кастингите това момче.
Невена, много добре пее, а е и хубава
Красимира, както не я долюбвах особено, така след като изпя "Golden eye" на баба Тина ми се изкачи в личната класация и ми е финалист...

Харесвам и Преслава, но айдъла може да е само един.
Пламенчо е сладур и пее много хубаво, но не ми се връзва с представата за Музикален идол.

Кремена и Илияна да си ходят...

Стефан има невероятен глас и бъдеще, но някак не ми е за Музикален идол и той...

Гласувам в анкетата за Теодор все пак
Виж целия пост
# 10
Невена трябва да е идол.
Теодор и той ми харесва.
Виж целия пост
# 11
Невена наистина пее хубаво и е красива и ако стане идол ще супер (въпреки че фаворита ми е Красимира). Но е някак сдържана, студена, не се усмихва. Като се усмихва, усмивката и е с половин уста, някак притеснено.
Виж целия пост
# 12
аз пак си гласувах за Преслава. малко съм далеч от възрастта, в която имаш идоли,та сигурно затова харесвам русата леко хладна кучка/много по-куул от Невена за мен/.
Но харесвам всички всъщност. Да гласувам само за един от тях вече е издребняване  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Ама кучката е по-куул за теб по глас,или по визия? LaughingАз съм ЗА Невена Peace
Виж целия пост
# 14
по-скоро имах предвид визия и поведение на сцената. Гласове всички имат. Дори Кремена ще се научи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия