На едни бухти да ви поканя

  • 1 253
  • 24
 Живея на много горен етаж и от терасата се вижда почти всичко в по-долните апартаменти на съседния блок. Такива неща само по филмите съм виждала Rolling Eyes Веднъж го видях с очите си, но помислих че е случайност. Вече ми се струва, че не е. Пържа си аз бухти и си зяпам през тераса и пак виждам същото. Гол мъж на средна възраст , вижда се до кръста и ръцете му също се виждат, гледа точно към моята тераса, а пък там съм аз. Може би минута-две ми трябваха да асимилирам за какво става въпрос и си отместих погледа. Обаче пусто любопитство, какво виждат очите ми в следващия момент Shocked Гърбът на една мацка, която се изправя пред него Shocked, ей така изникна от нищото. В приклек ли е била идея си нямам, обаче ми стана смешно. Ако има трети път ще им помахам приятелски. Явно си му е мания на човека да го гледат, обаче мацката не съм сигурна че знае. ooooh! Ако на някой му се пържат бухти у нас, моля да заповяда. Аз мисля да ходя да мия прозорците на терасата, че вече им е време Twisted Evil
Виж целия пост
# 1
Едва ли е случайност:) Може да се възбужда при вида на Kasidy,която пържи бухти;)
Виж целия пост
# 2
Той едва ли знае какво прави Kasidy, защото тя е на по-горен етаж от него Laughing
Виж целия пост
# 3
Ееее не... това вече е пълна мания... и то посред бял ден, не е истина направо  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 4
Ми то по тъмно какъв е смисъла, като никой няма да ги види Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Стига бе, кое му е странното.
Иска Касиди, желае я, задоволява се с това, което има, сурогат някакъв.
По ли ще му бъде лесно в тъмното да си я представя.
Виж целия пост
# 6
Какви сте ужасни...  Laughing
 Касиди пържи бухти и има кой да я иска. Съмнявам се, че гледа само към моята тераса. Трябва да питам съседката под нас, че другите са все пенсии и едва ли ще хвърля око точно на тях.
Виж целия пост
# 7
Оооооо,йес бейби! Mr. GreenКато идвам към вас ще се обадя. Wink
Виж целия пост
# 8
Ще гледаш ли мари?  ShockedЩе спечеш човека  Laughing
Виж целия пост
# 9
Със долното не искам да кажа че няма кой да гледа Касиди, но ако си спомняте една серия в "Сексът и градът" където всеки ден един мъж от отсрещния апартамент гледаше Миранда и й се усмихваше. Тя започна също да му се усмихва и взе да се разголва. В един момент той взе да маха и си показа задника. В крайна сметка се оказа че маха на някакъв педал от долния етаж.
Щом касиди е на по-висок етаж надали я вижда добре за да гледа нея.
А пък що се отнася до дневния секс защо не си спомните в началото на брака преди да дойдат децата вие кога и къде сте правли секс, а и по колко пъти на ден.
Виж целия пост
# 10
Сигурно съм ви разказвала, че
прозорците на моята работа
са към вътрешен двор. Малък.
Отсреща, един етаж по-долу
е кухнята, на чиято маса често
полегва една Тудора, а отпред
се поклаща башмайсторът. Да,
целият ни офис се забавлява.
За разлика от девойката. Дърво.
Вече не ми е интересно. Виж, бухти...
Виж целия пост
# 11
Последното нещо, което исках да кажа е че съм "материал" за някакви фентъзита, просто гледа към моята тераса. Може и случайност да е или да си се гледкат с някое бабе отдоле, или пък да си имат "колеги" из моя блок, та да обменят визуален опит Flutter
Виж целия пост
# 12
Кас, ти, като си на зор,
гледаш ли подробностите
от пейзажа, не гледаш.
Бързаш!
Виж целия пост
# 13
Бързаше и той, да Laughing Laughing
 Сиреч Liso, пича е гледал в нищото и аз по случайност съм се паднала в полезрението му Joy
 Баси, погледах няма да си кривя душата ooooh! Ми кво да направя, кво са се опънали на показ Crossing Arms
 
Виж целия пост
# 14
тююю, да му се невиди
не стига, че съм на втория етаж само
ами около мен няма блокове  Confused
не мога да воайорствам  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия