Сексът изневяра ли е?

  • 6 579
  • 209
Интересува ме какво мислите по въпроса. В кои случаи сексът е изневяра и има ли такива, в които не е?
От женска гледна точка си мисля, че не би ми пукало особено, ако мъжът ми забие нещо за една нощ, воден от нагона... 
Мисля си, че изневярата на жените е в главата, не е въпрос на секс. Но при повечето жени, ако се стигне до секс, значи има и нещо в главата. Макар че има и такива, за които сексът е спорт, добре прекарано време, разменна монета и пр.
Виж целия пост
# 1
Сексът е всичко.
Виж целия пост
# 2
Щото съм в кавички, няма да ти отговоря Laughing
...

Приеми кавичките като ограничител, т.е. с теб и само с теб  Mr. Green

По темата - при всички случаи сексът е изневяра. Ама имало или нямало чувства - пак си е изневяра и то в класически вид. Друг е въпросът, как и двамата партньори биха пречупили през собствения си мироглед ситуацията и какво ще последва.
За мен специално е в сила това:

........Но при повечето жени, ако се стигне до секс, значи има и нещо в главата. ........
Виж целия пост
# 3
Пък за многоточията да не говорим, щом кавичките ги определихме вече Simple Smile

Засега нямам изчистено мнение по темата. Въпреки сериозността ми идват само несериозни мисли, но това е защото реших да не се приемам на сериозно и да пестя от тоалетна хартия Simple Smile
Виж целия пост
# 4
  Аз като ССФ, за всичко се консултирам с нашия тати. Питах го сега за изневярата и той каза "Ако съм го правил аз- не, ако си го правила ти-да", та така.
Виж целия пост
# 5
Много зависи кой го прави.  Naughty
Ако е жената, ми що пък не, не е изневяра, разбира се. Просто си изживява тръпката, нали така?
Ноооо, ако е милото...  #Cussing out Само да посмее, гадината, да се загледа някъде встранииии....  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire  #2gunfire #2gunfire, мръсника му с мръсник!
Виж целия пост
# 6
Че кой е конкретизирвал, Сийке? Simple Smile И скрий автоматите, че ще ми изкараш очите Joy
Виж целия пост
# 7
Не е......разбира се Laughing
Виж целия пост
# 8
хайде сега всички дето в "татковци" разправяха, че целувката е изневяра да дойдат бързо и да се изкажат по темата Mr. Green За мен секса си е 100% изневяра, виж за целувката бих поспорила Wink
Виж целия пост
# 9
Да.
Не става въпрос за забиване (ама че гадна дума) , а за уважение, съобразяване и компромиси.
Какво толкова ще му донесе едно забиване на мъжа ти, ако с това ще те нарани и огорчи? Едно изпразване и после горчивина и недоверие за цял живот. Дали си струва, а?
Ако нещо има да се прави, то трябва да се прави скрито, тайно, внимателно и неразбиращо се. Т.е. - интелигентно  Wink
Колкото и изтъркано да звучи, нещо което не знам не може да ме нарани, нали  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
За мен няма такива неща
" секс, който не е изневяра "  Naughty
Не го признавам и толкова !
Щом е правил секс, с чуства или без
е аут от по-нататъшното ми съществуване !
Бай бабо да не ме стига  Naughty
Виж целия пост
# 11
Секс без чувстава  Не е изневяра
Секс с влагане на чувства Е изневяра
Виж целия пост
# 12
Секс без чувстава  Не е изневяра
Секс с влагане на чувства Е изневяра

А ако ти каже, че не е вложил чувства, ще му повярваш ли? Ще забравиш ли?
Виж целия пост
# 13
Секс без чувстава  Не е изневяра
Секс с влагане на чувства Е изневяра

А ако ти каже, че не е вложил чувства, ще му повярваш ли? Ще забравиш ли?

Говоря от мое име.

Не мога да вярвам 100% , нито бих забравила
Виж целия пост
# 14
MadGirl, същото питане, но под друга форма:
Ако ти каже, че е било БЕЗ чувства, ще го броиш ли за изневяра спрямо теб?
Ще останеш ли с него?

Защото аз не бих се вързала на приказката "Не вложих никакви чувства..." /дори да е било така/, а дали бих останала с този човек - не смея да казвам нито "Да", нито "Не". Дано не ми се налага, но ако се случи - ще реагирам спрямо ситуацията.
Но сексът си е изневяра на 100%, без значение има или няма чувства, аз или той сме го направили.
Та затова питах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия