Търся съмишленички за сваляне на килограми, но да са над 80кг.!

  • 15 216
  • 343
Здравейте момичета,
за съжаление никога не съм била слаба. След като родих бях свалила 2 кг. от моите 83 иначе но после си ги еърнах отново!
Категорично съм решила от понеделник да започна да отслабвам! Решила съм да правя фет бърнинг йога - имам си диск и да правя някаква диета която ще се изразява в намален прием на калории но не нещо специално! Иска ми се да допълня нещата и с някаква хранителна добавка но не знам каква!
Надявам се при вас да намеря съмишленички които няма да ме остават на средата на пътя или пък нещо като гуру Simple Smile
Целта е 25 май - рождения ден на сина ми - поне с 5 килограма по-лека и с  по-стегнат корем!
Виж целия пост
# 1
С разделно хранене,малко ограничаване на количеството храна и повече движение могат да се свалят 5 кг за 1 месец ако са стартови т.е. ако до момента не сте били на диета.
Виж целия пост
# 2
Здравей denit!
Аз съм в тази група но даже доста над теб. Мисля че целта ти е постижима.
Хайде ще се подкрепяме взаимно.
Виж целия пост
# 3
И аз съм в категорията на над 80 килогорамовите- и по-точно 85 кг. Основно напълнях след раждането, защото си втълпих, че за да кърмя, трябва солидно да си хапвам, но вече не се понасям. Имам и корем като на бременна в седмия месец. Трябва сериозно да се взема в ръце и да свалям, но незнам доколко ограничаването на храната ще навреди на кърмата, защото ми се иска още да си кърмя. Тези килограми вече сериозно ме депресират, никога не съм биа толкова пълна, а вече и височината не ми помага /висока съм 1,77/.
От утре започвам сериозни упражнения и намаляване на храната.
Виж целия пост
# 4
Здравейте с вас съм  Hug Аз съм много над вас - 92 кг. Embarassed при ръст 165 см. Имах две бременности, но завършиха с лош край, но както и да е..Това изобщо не ме кара да се упокоявам за многото храна, която съм изяла и съответно натрупала като килограми. Никога не съм била слаба и за мен 70 кг. е цел  непостижима, но се надявам да успея baby_neutral
Почнах млечната диета днес и се надявам да издържа.
Успехи, надявам се че заедно ще постигнем много...
Виж целия пост
# 5
Здравейте момичета! Заповядайте в нашето Дневниче! Hug http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=182417.0
Виж целия пост
# 6
 Hug Hug HugЗдравейте и аз съм с вас с моя ръст 1,53 и 78кг., Naughtyмай ще трябва да се присъединя към вас Hug Hug Hug  bouquet
Виж целия пост
# 7
Момичета и аз ще се разпиша тук.В момента съм 83 кг.Януари почнах от 89.Минах през какво ли не,смених поне 4 режима и нещата вървят,но мнооого бавно.В момента пробвам диетата с киселото мляко/3ден/ и това е първия режим,който не ме измъчва с нещо.Е,още е рано да се каже,но поне ми е приятно и се издържа.С подкрепа определено е по-лесно  Simple Smile!Поздрави   bouquet
Виж целия пост
# 8
С разделно хранене,малко ограничаване на количеството храна и повече движение могат да се свалят 5 кг за 1 месец ако са стартови т.е. ако до момента не сте били на диета.
Разделното хранене е един наистина добър и разумен вариант,при който нито сте гладни,нито лишавате организма си от необходимото му хранително  разнообразие и следователно няма да бъдете отпаднали, а особено при по-големи килограми в началото се сваля бързо.
Виж целия пост
# 9
Здравейте Grinning, присъединявам се и аз.В момента съм 94кг. Винаги съм си имала склонност към напълняване,преди да родя се въртях около 70-те кг. и то това с много диети и глад,висока съм 177.Като родих и излязох от болницата бях 120 Embarassed Embarassed Embarassed,това на никoй не съм го казвала Cry.От септември миналата година ходя всеки ден на фитнес,само един ден в седмицата почивам и съм на диета ,резултата е -26кг.Проблема обаче е ,че трябва да сваля поне още 20 за да заприличам на човек,а напоследък се поотпуснах и от 1 месец не съм мръднала и грам надолу.
От утре и аз ще карам 3 дни на кисело мляко,пак после ще видим.
Успех на всички
  bouquet
Виж целия пост
# 10
Благодаря,
добре е да знаеш че не си сам в начинанието! Какво е млечната диета? Аз след като прочетох почти всико реших да започна с чай Инхуа!
Виж целия пост
# 11
здр момичета мисля че и аз мога да се приседеня към вас.винаги съм била към 80-85 кг.преди да забременея бях стигнала до 69кг с мн диети и лишения.но сега нещо немога да ги върна мн трудно свалям кг.от 22.01.2007г съм на диета  и пия чай Инхуа по 3 пъти на ден и съм смъкнала 9кг но имам още да смъкна.
Виж целия пост
# 12
Дене искам да те питам само с чай ли ги сваляш тези килограми! Защото аз от днес започнах млечната диета, правяфет бърнинг упражнения за около 30 мин. на ден и ще пия чай!
Виж целия пост
# 13
Аз също пробвах с чай Инхуа,но при мен нямаше отслабващ ефект.За сметка на това корема ме болеше непрекъснато,подуваше се ,дори не можех да спя нощем.Явно на всеки действа различно  bouquet
Виж целия пост
# 14
и аз ще се включа тук
84 кг съм, искам да се върна на 65
не съм раждала, просто се отпуснах МНОГО Embarassed, ако можех да го върна това време,
сега искам да променя живота си изцяло- да се науча да се храня, да се науча да спортувам
пробвах разни диетки-свалям, но дойде ли събота и неделя качвам обратно- нещо ми липсва мотивация
реших да почна да ходя на фитнес 2 пъти седмично, но засега ще ползвам само кростренажор и вело, за да свикна малко по малко, а не -както винаги правя- скапвам се една-2 тренировки и после се отказвам.

успех на всички
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия