Моля за кирилизатор на субтитри

  • 936
  • 5
Свалям филми и субтитрите са ми маймуни. Моля насочете ме към съответна програмка baby_neutral
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
С коя програма гледаш филмите? АКо е с BSplayer, ще ти обясня Simple Smile Трябва да си оправиш настройките на самите субтитри в програмата, с която гледаш филми Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Да с BSplayer, откъде да пипна настройките, преинсталирах си нещата на компютъра и доста "удобства" ми се губят. Благодаря ти.
Виж целия пост
# 3
Добре дошла в отбора Simple Smile И ние сме така сега, но само аз се мъча да върна познатите неща в компютърната ни щайгичка Simple Smile

Та преди време на една близка й се беше случило подобно нещо, та оттам си спомням:

Зависи каква версия BSplayer ти е, но отваряш си програмата, отиваш на BSplayer Preferences и там допълваш субтитрите ти да бъдат и на български. Не знам дали успях много да ти обясня, дано се включи още някой по-умел Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Кроасанчице стана-само с едно две цъкания /в преференса, субтитри, фонт и скрип-кирилик/, без вярната посока за подменю, дадена от теб, имаше да си блъскам, ли блъскам хаотично по менютата, благодаря мнооого!!! 
Виж целия пост
# 5
bora, радвам се  Hug

Да можех и аз така да си намеря драйвери за монитора така лесно Mr. Green

Хубав ден и доскоро по друг повод Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия