Идеи за обзавеждане на спални във Варна

  • 688
  • 5
Скъпи мами, прочетох доста от форума и видях , че си помагате много успешно. Аз съм мама на 11 г дъщеря, която гледам сама. БАща  й ни напусна преси 10 г. Та  живеем двете. Толкова за сега. Значи, разбирайте че няма  кого да се консултирам и да се надявам да ми помогне, а ми предстои голям ремонт. Най - големият проблем ми е  спалнята, която е вътрешна стая бе собствен прозорец с портал към всекидневната. Югозапдно изложение - разбирайте тъмна стая. Ще й направя плъзгащи се ПВЦ врати за да се проветрява, но основниото  е какви цветове да избера за гардероб, легло и акцесоати. Обиколих 2 - 3 фирми- пПаприков например, но всички казват някакъв модерен вариянт, без да са направили сметка че това е малка стая 375/350. и е тъмна. В тарпезарията имам хубава маса от Теохарови -Пандора от паред дъб. Паркета ми е доста тъмичък , а стените са боядисани в бяло. МОЛЯ, ПОМОГНЕТЕ МИ!!!!! Cry
Виж целия пост
# 1
НЕМОГА ДА ДОБИЯ ТОчНА ПРЕДСТАВА,НО МОГА ДА ТЕ ПОСЪВЕТВАМ ДА ИЗПОЛЗВАш САМО СВЕТЛИ ТОНОВЕ.
При полужение,че няма прозорец е добре да не натрупваш и много мебели в стаята!А за самите мебели от къде и какви,избор голям.Зависи от сумата с която разполагаш.
Пожелавам  ти успех и да си направите най прекрасния и уютен дом!
Виж целия пост
# 2
Може да видиш идеи в Мебелнта палата ,а и тук в отделните теми!
Виж целия пост
# 3
От гардероб не мога да се лиша Sad, леглото  искам все пак се е д войно, може и да не съм сама цял живот Wink. Бях в Идеален дом , там ми хареса серията Голф , цвят Бетум, комбиниран с малко Венге какао. За гардероба , мого искам да е с огледални врати които се плъзгат, но според Фън шуй , не било добре. Пък и леглото трябва да сочи не към вратата а при мен така ще се получи? Thinking
Виж целия пост
# 4
Сега като си представя размерите,ами то наистина е много малко.Направи си спалнята с чекмеджета задължително.А идеи може да почерпиш и от един брой списание Наш дом или Домът.Даже по едно време имаше и  специализирани за всяко помещение.
Виж целия пост
# 5
В Бурлекс потърси ли консултация по тоз въпрос?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия