Има ли го?

  • 820
  • 12
Здравейте! Hug
Има ли Нутрибен континуасион в Булгария ?Живеем в Испания и искаме да гостуваме за 2 месеца в Бг.а моя бебчо се храни с това адаптирано мляко.Ако някой знае и откаде мога да си го закупя,благодаря! Thinking
Виж целия пост
# 1
Ами купи си го от Испания,или от тук ще си купиш някое друго какво толкова
 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
А защо не си купиш 2-3 кутии от там?!
Виж целия пост
# 3
Не случайно писах,че ще сме на гости 2 месеца.Ще трябва да се заредя доста повечко от 2,-3кутии.A след като е привикнало бебето на това мляко ,може би знаете че е трудно да се свиква с друго(може би ще трябва да се пробва от доста).
Задавам този въпрос защото четох ,че педиатър е препоръчал това мляко (за да не повръща детето,тук в този сайт).
Виж целия пост
# 4
Не случайно писах,че ще сме на гости 2 месеца.Ще трябва да се заредя доста повечко от 2,-3кутии.

Ще ти се наложи.Дано да имаш възможност да донесеш необходимото количество.Освен че не съм го виждала,го чувам и за първи път.
Виж целия пост
# 5
Едни и същи млека много често в различните държави имат съвсем различно наименование. Ако не се лъжа, твоето сигурно е на Нутрисия.
Дай линк и ще проверим  Hug
Виж целия пост
# 6
За такова АМ и аз не съм чувала. Вземи си няколко кутиикато начало за тук, а в БГ ще купиш нещо подобно. Аз храня с Нутрилон Комфорт 1 или с Фризовом при това ги редувам. Те са подходящи за кърмачета с хабитуално повръщане.
Виж целия пост
# 7
Да не би да става дума за Нутрилон Омнео, то е много гъсто и го препоръчват при повръщане и колики  Thinking
Виж целия пост
# 8
Не случайно писах,че ще сме на гости 2 месеца.Ще трябва да се заредя доста повечко от 2,-3кутии.

Ще ти се наложи.Дано да имаш възможност да донесеш необходимото количество.Освен че не съм го виждала,го чувам и за първи път.


 Peace
Виж целия пост
# 9
Да не би да става дума за Нутрилон Омнео, то е много гъсто и го препоръчват при повръщане и колики  Thinking

нещо такова ми звучи и на мен  Thinking
Виж целия пост
# 10
www.nutriben.es
Виж целия пост
# 11
Благодаря ви,явно ще се сменя АМ.
Виж целия пост
# 12
galy,от испанските млека тук съм виждала тези на Ордеса (Блемил).Ако детето ти е пило такова и му понася,можеш да пробваш с него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия