Търся ендокринолог специалист по хипофизите - спешно

  • 806
  • 6
Мили момичета, моля помагайте с инфо. На сестра ми и откриха микро-аденом на хипофизата (не е пролактинов) и киста 2см и нещо в близост до очния нерв.
Търсим много добър специалист ендокринолог за хипофизите и добър неврохирург.

Моля ви, ако имате подобни проблеми или познати, които са се сблъскали с това ми помогнете  Praynig
Виж целия пост
# 1
Здравейте.Мога да ви препоръчам клиниката по ендокринология , която се намира в центъра на софия срещу министерството на земеделието.Там са едни от най-добрите ендокринолози и имат хипофизарно отделение за болестите на хипофизата.Те работят съвместно с неврохирурзи така че мисля че това е най-доброто място за вас.Клиниката се ръководи от доц.Захариева, която е много добра в тази област.
като човек, който е лекуван там от аденом на хипофизата горещо ви препоръчвам да постъпите в тази киника за пълни изследвания и лечение.Доверете им се те са добри.Желая ви успех.
Виж целия пост
# 2
Сърдечно благодаря за отговора.  Hug
Колебаем се за консултация при нея или Бусарски  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Аz бих препоръчала доц. Андреева. Работи в Бодимед, а преди бе6е в института по ендокринология. На мен ми я препоръчаха няколко поzнати лекаря. За Бусарски и Захариева не мога да кажа ни6то, zа6тото не ги поzнавам. Успех   bouquet
Виж целия пост
# 4
Mipetrova, благодаря. Аз докато се ровех в търсачката попаднах на твои мнения за доц. Андреева. Ще я имаме предвид. За сега сестра ми си е записала часове и за Бусарски и за Захариева.  Tired
Стискайте ни палци.
Виж целия пост
# 5
Ами пи6и дали е била доволна от тях. Не е важно, но бих искала да zнам.   bouquet
Виж целия пост
# 6
Днес ми съобщи, че се е отказала от Захариева, защото тя не работи с касата, а се е записала при Начев (май така беше), който е по хипофизите и работи в ендокринологията. Та ако се наложи, няма да е проблем да я приемат. Просто в Бодимед цените са  Shocked, а тя има вече доста хормони предварително изследвани, както и снимки от ЯМР.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия