Моля за съвет-къде да ги даря

  • 2 286
  • 19
Здравейте майчета,

Искам да ви питам къде може да даря мои дрехи от преди няколко години - след като родих двете деца не мога да ги нося, а дрехите си ги бива. Може да станат на тинейджъри, има доста панталони и дънки, блузки, един костюм- общо три големи плика. Дрехите са много запазени, някои са нови с етикета, много ми се ще да не ги хвърлям...любими са ми...
Ако се сещата за варианти пишете или тук или на лични. Мога да проверя и аз, но знам че вие сте много по- запознати с обстановката по домовете.

Ще съм благодарна за всякаква подкрепа и съвет
Виж целия пост
# 1
Здравейте майчета,

Искам да ви питам къде може да даря мои дрехи от преди няколко години - след като родих двете деца не мога да ги нося, а дрехите си ги бива. Може да станат на тинейджъри, има доста панталони и дънки, блузки, един костюм- общо три големи плика. Дрехите са много запазени, някои са нови с етикета, много ми се ще да не ги хвърлям...любими са ми...
Ако се сещата за варианти пишете или тук или на лични. Мога да проверя и аз, но знам че вие сте много по- запознати с обстановката по домовете.

Ще съм благодарна за всякаква подкрепа и съвет

би могла да ги изпратиш до някой дом в провинцията.Кажи ако искаш и даваме адреси Hug
Виж целия пост
# 2
Искам разбира се, много ти благодаря за бързия отговор Hug
Виж целия пост
# 3
Искам разбира се, много ти благодаря за бързия отговор Hug

с.Балван

обл.ВеликоТърново
ДОВДЛРГ

директор Петър Пацев
Виж целия пост
# 4
Още тази седмица ще ги пратя, страшно ти благодаря  Hug
Виж целия пост
# 5
Още тази седмица ще ги пратя, страшно ти благодаря  Hug

няма за какво Hug
децата за 64,домът е горял,нямат си нищо в момента,така 4е каквото и да пратиш много ще им помогнеш.
Виж целия пост
# 6

с.Балван

обл.ВеликоТърново
ДОВДЛРГ

директор Петър Пацев


Само това достатъчно ли е като адрес?  Децата от 4 до 18 години ли са? Имам дрешки за 7-10 годишни. Дали ще имат нужда от тях там?
Виж целия пост
# 7

с.Балван

обл.ВеликоТърново
ДОВДЛРГ

директор Петър Пацев


Само това достатъчно ли е като адрес?  Децата от 4 до 18 години ли са? Имам дрешки за 7-10 годишни. Дали ще имат нужда от тях там?

да,достатъ4но е .

децата са от 7 до 18 год.
Виж целия пост
# 8
Благодаря  bouquet

пощенският код е 5064
Виж целия пост
# 9
аз също разчистих доста дрешки. да ги пусна ли на същия адрес или на някой друг дом? така приемат ли колети без да знаят от кого са?
Виж целия пост
# 10
И аз се интересувам от този въпрос имам малко дрешки за тинейджъри.
Виж целия пост
# 11
zayo, аз проверих как стоят нещата. има склад някъде на околовръстното, но в момента е препълнен. разбрахме се след 2-3 седмици да ги занеса. така че ако можеш, задръж ги за малко.
Виж целия пост
# 12
Аз ще ги задържа, но едва ли ще мога да ги занеса до този склад, с тези двете по цял ден...
Затова си мислех някъде по поща да ги пратя...че хич не мога да мърдам много много....
Виж целия пост
# 13
Няма проблем да ги пратитепо пощата директно в дома - децата ще ги носят, уверявам ви, на този дом специално сме пратили достатъчно колети Peace
Виж целия пост
# 14
Ок, значи ще ги пратя там в с. Балван - благодаря  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия