Дайте впечатления от Априлци(и Чифлик), моля

  • 11 155
  • 42

 Юни планираме ходене до Априлци и Чифлик. За няколко дена....Както и миналата година, ще си празнуваме годишнината от сватбата  Heart Eyes

Кажете ми в Априлци на кой хотел да се спрем? В нета гледах хотел Априлци, МАрагидик и Тихият кът, като от трите най-много сякаш ми допадна хотел Априлци. Но картинките като нищо лъжат.... Така, че разчитам на мнение на хора, които са ходили. Ще сме с детето, затова повечето удобства са за предпочитане  Wink

Ако някой е ходил скоро в Чифлик, ще се радвам за отзиви и от там..В Дива ли да сме или има и някое ново място...Нали строяха нещо, последно newsm78
Виж целия пост
# 1
Аз на 4,5 и 6 -ти май ще бъда във Веника Палас в с.Чифлик ако искаш след това ще ти разкажа. Това е май най-новия хотел построен и пуснат там и е 4 звезди.
Нощувката в двойна стая през уикенда е 80 лв без закуска, а през седмицата май е по-евтино.
Виж целия пост
# 2
Зависи какво търсите. За мен х-л Априлци има една от най-красивите гледки, наистина невероятно. И най-удобното легло, на което съм спала Laughing Но ако търсите лукс, не е супер лукс. Има пространство за детето, определено повече от Чифлика. В Марагидик е оградено, т.е. може да пуснете детенце да търчи на воля, но последно само лоши отзиви съм чела за този хотел. Чифлика-също напоследък само лоши отзиви за старите хотели, за новия незнам.
Виж целия пост
# 3
2005(август)бях в х-л   Априлци.Работеше само част от хотела в другата правеха вътрешен ремонт.Стаите тогава бяха в стил 80-те години на миналият век.Дано са променили нещо,защото това е единствения минус на комплекса.Басейна,тенис корта и външния бар са ок!
Виж целия пост
# 4
Зависи какво търсите. За мен х-л Априлци има една от най-красивите гледки, наистина невероятно. И най-удобното легло, на което съм спала Laughing Но ако търсите лукс, не е супер лукс. Има пространство за детето, определено повече от Чифлика. В Марагидик е оградено, т.е. може да пуснете детенце да търчи на воля, но последно само лоши отзиви съм чела за този хотел. Чифлика-също напоследък само лоши отзиви за старите хотели, за новия незнам.

Аз, обаче не искам да избирам между Априлци и Чифлик, а искам да посетим и двете места  Peace


Аз на 4,5 и 6 -ти май ще бъда във Веника Палас в с.Чифлик ако искаш след това ще ти разкажа. Това е май най-новия хотел построен и пуснат там и е 4 звезди.
Нощувката в двойна стая през уикенда е 80 лв без закуска, а през седмицата май е по-евтино.

Абсолютно искам!А къде в нета мога да видя Веника Палас, цените и условията, както и координати?


2005(август)бях в х-л   Априлци.Работеше само част от хотела в другата правеха вътрешен ремонт.Стаите тогава бяха в стил 80-те години на миналият век.Дано са променили нещо,защото това е единствения минус на комплекса.Басейна,тенис корта и външния бар са ок!

Мда..Като гледам сайта, пак стаите не са нищо особено, но сравнявайки го с останалите хотели там, най-много ми хареса  Thinking Другите са сякаш още по-зле ooooh!
Виж целия пост
# 5
миналата година август бяхме на х-л Марагидик, много сме доволни. Бяхме две семейства с деца на около 2години. В комплекса има много място за тичане, игра. Тихо е. Храната в ресторанта е на прилично ниво, но в самото Априлци също има хубави местенца за хапване.
Виж целия пост
# 6
А стаите в Марагидик как бяха? На мен ми се сториха не особено добри..

В хотел Априлци има ли храна в ресторанта?Как е като акчество и цени?

Въобще всякакво инфо, би ми било от полза при плануването на почивката и разходите за нея  Wink
Виж целия пост
# 7
стаите не са много големи, но не са и кутийки. Сутрин има хубави закуски включени в цената, а вечер имаха хубаво барбекю. По обяд не сме били там, защото обикаляхме околностите Simple Smile Има открит басейн, дори май са 2, единия детски, има тенис корт и фитнес.
Виж целия пост
# 8
За басейните в Априлци щях да питам- и те ли са с минерална топла вода както в Чифлик или не?  Rolling Eyes  Thinking
Виж целия пост
# 9
Басейна на х-л Априлци не е с топла минерална вода.
Виж целия пост
# 10
Ох, не мога да намеря телефони на хотел Априлци  ooooh!

Само туристически агенции, които го предлагат открих  Rolling Eyes

Има ли някой телефони?  Praynig
Виж целия пост
# 11
http://www.venika.net/bg/venika_palace.html
тук има снимки и на старата и на новата Веника
на новата тел. е 0670/60000
Виж целия пост
# 12
Да, свързах се с Веника Палас, цените за юни още не ги знаят. Сега двойна стая е 80 лв, можело да стане 100 лв тогава, още не знаят...


Аз искам телефони на хотел Априлци.....  Thinking
Виж целия пост
# 13
http://balkania.org/bg/hotels_apr.html
Виж целия пост
# 14
Хотел априлци е супер, градчето също. Басейна мисля, че не беше с минерална вода, но аз така или иначе не ползвам такива съоръжения, а само се изтягам край тях, но имаше къпещи се в това число и мъжа ми Sunglasses
За съжаление по 1ви май няма да може да отидем, както бяхме планували, но за 24ти сме там.
Влюбих се в това място миналата година и от тогава живея с мисълта, че пак ще отида там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия