Да ви попитам

  • 817
  • 3
На дъщеря ми ,която е на 3г. и се явяват ситни,груби пъпчици по бузките,рамената и бедрата.Те нея сърбят,нито я болят нищо но на пипане  кожата и е грапава.Преди година питах джипито за тях и ми каза че било от слънцето  и ми изписа кортикостероиден препарат,които сега не си спомням как се казва.От него и се изчистиха пъпките ,но след време пак се явиха.Някой ,ако знае препарат с който да я мажа нека да пише.
Виж целия пост
# 1
Най- добре заведи детето на дерматолог.
Ние тук не сме специалисти по кожни болести, а и GP-то ти надали. Peace
Виж целия пост
# 2
Отидете на дерматолог може да са всякакви пъпчиците.Гого има пъпчици от както беше на около 6 месеца-неговите са т.нар. невродермит при бебета , които си изчезват от само себе си и се появяват когато си искат с каквото и да мажа все тая.Щели да изчезнат от само себе си(това е мнение на двама различни дерматолози).А на моя позната детенцто има на пръв поглед същите пъпчици ,но при тях е алергия към определени храни и доста др.неща-така , че според мен на дерматолог, а ако е алергия той ще ви каже и може и към такъв специалист да се обърнеш.Дано бързо намерит причината и детето се оправи.Успех!
Виж целия пост
# 3
и моят син беше така като бебе,изписаха му абрикор и се оправи сега пак му излезат пъпчици от слънцето но не ги мажа с нищо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия