А отзиви за Porto Carras на Халкидики?

  • 7 091
  • 12
Ами това е. Моля, ако някой е бил там да сподели. От сайта им се ориентирах за почти всичко, с изключение на стаите. Важно ми е, защото сме с две деца и искам да има 2 отделни помещения за спане, а не да сме 4мата в една стая натъпкани.
Виж целия пост
# 1
DiVA Heart Eyesвидя ли отзивите тук
http://www.tripadvistor.com/Hotel_Review-g189469-d496111-Reviews … donia_Region.html
ще ти потърся и из руските
http://www.tophotels.ru/main/hotel_rates/al5831/
Виж целия пост
# 2
линка в trip незнам защо не ми излиза newsm78
но виж в сайта им
http://www.tripadvistor.com/
има много отзиви за хотела,макар и не така подробни като руските Hug
значи вие все пак решихте Гърция newsm78
Виж целия пост
# 3
аз съм била - води се за супер място, но мога да поспоря. Но все пак бях там преди 3 години не знам сега как е. Стаите бяха супер, храната също, но вечер беше неква лудница-дискотека на плажа, която се чуваше до възглавницата ми Simple Smile и пияни гъркини седнали да си говорят в коридора
Виж целия пост
# 4
Нищо не сме решили  Rolling Eyes Вече се зачудих къде какво да гледам, как няма полети от Варна ...  #Cussing out Днес вече и до Родос стигнах даже  Mr. Green Видях, че го предлагат Порто Карас Алма турс, та затова се разрових.
san4eto, това за дискотеката в кой от хотелите?  newsm78 Има 4 хотела в целия комплекс. И знаеш ли дали има стаи с две спални?
Виж целия пост
# 5
да бе  ,как може да няма полети от Варна newsm78
а дали по късно няма да пуснат пита ли в агенциите Hug


Виж целия пост
# 6
Ще пуснат, да. Ама ноември, та да може служителите от агенциите да се поразкарат и те  Mr. Green
Излизали по-скъпо от Варна чартърите. Така или иначе, няма да има Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
за стаите незнам, ама за дискотеките май се отнася за всичките, но ако ви се ходи в Гърция до порто карас е неа мармара и е супер - на мен много ми хареса, защото можеш и да си в центъра където е купона, но има и места където е тихо и спокойно и си е екстра.На Родос не съм ходила, но много го хвалят, ако идеш да напишеи инфо
Виж целия пост
# 8
Ще пуснат, да. Ама ноември, та да може служителите от агенциите да се поразкарат и те  Mr. Green
Излизали по-скъпо от Варна чартърите. Така или иначе, няма да има Rolling Eyes

Толкова ме е яд за тези полети от Варна!  #Cussing out
До сега празен самолет за Турция (специално) от тук не е излитал, една Нова година дори пуснаха втори чартър, който пак се запълни моментално.
Защо не пуснат още поне два - един в началото на лятото и един в края, но преди учебната година ?!? Така октомври-ноември е супер неудобно за семейства с ученици!
Ама кой да го помисли това  smile3537 !?
Виж целия пост
# 9
Проверих в гръцкия сайт на комплекса, всички хотели имат стаи тройки+ 1, което значи, една стая, има и апартаменти, ето частта за резервации. Избираш си къде искаш да отседнеш и разгледай Preferred Bed Type, ще видиш къде, какво се предлага.
Виж целия пост
# 10
Бяхме там през август - в петзвездния хотел, в 4 звездния влязох само във фоайето - не беше приятно.
Изключително подходящо за деца - има голф клуб, озеленяване, декари място за тичане.
Не смятам, че стандартна двойна стая ще ви стигне- не са малки, но не са и двойни, с някакъв вид преход.
Има и къща, до която не съм ходила.


Яхтеното пристанище е точно пред остъкления ресторант и е много красиво, децата се захласват...
Всички познати ми казваха, че 5 звездния е най-удачно място за деца.

Хранене на блок-маса, доста добро и подходящо за избор от капризни деца, имаше хора с бебета... Добър  чак не, но приятен спа-център,  перфектен фитнес, бягащите пътеки са на метри от паркиращите яхти ...Такова удоволствие от спорат радко съм имала, забравяш , че си на пътеката.... Обикновено картата покрива и посещения във фитнес, мисля, че плащахме само масажите отделно...

Е, тразбира се, има какво да се желае относно желанието на персонала, но...Гърция, приемаш нещата такива каквито са. На плажа нямаше еспресо, просто зарежодаха през 3 дена, не че нямаха възможност да заредят, а желание...
Голям басейн, брега и плажа за абсолютно подходящи за малчугани, влизането в морето е плавно, децата спокойно могат да играят.

Баткото ми е вече на 8, но живот и здраве, като се роди малката, смятам, че това ще ни е първата дестинация за почивка.


Виж целия пост
# 11
Ще пуснат, да. Ама ноември, та да може служителите от агенциите да се поразкарат и те  Mr. Green
Излизали по-скъпо от Варна чартърите. Така или иначе, няма да има Rolling Eyes

Толкова ме е яд за тези полети от Варна!  #Cussing out
До сега празен самолет за Турция (специално) от тук не е излитал, една Нова година дори пуснаха втори чартър, който пак се запълни моментално.
Защо не пуснат още поне два - един в началото на лятото и един в края, но преди учебната година ?!? Така октомври-ноември е супер неудобно за семейства с ученици!
Ама кой да го помисли това  smile3537 !?
вчера като си резервирах за Анталия,питах (спец.заради Дива Heart Eyes)и ми казаха ,че и Октомври можело да пуснат от Варна чартър
а смятат,че варненци работите лятото и не им се пълнели самолетите newsm78
Виж целия пост
# 12

вчера като си резервирах за Анталия,питах (спец.заради Дива Heart Eyes)и ми казаха ,че и Октомври можело да пуснат от Варна чартър
а смятат,че варненци работите лятото и не им се пълнели самолетите newsm78



Е хайде да не е лятото, септември да пуснат чартъри! Семействата с ученици какво, да не почиваме ли?
А това, че във Варна работим лятото могат да го проверят - колко почиващи варненци има за миналата година в чужбина от юли до септември?
Те тези, които бачкат и не могат да мръднат цяло лято не са същите които почиват  Laughing (и обикновено не са и варненци)
Ама както казах, то трябва да се помисли!  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия