Незабелена пишка = малка пишка ?

  • 162 126
  • 258
От известно време ме мъ4и този проблем...
Има ли някаква логика в това , 4е ако  не се забелва пишката / до 3 г. възраст на мом4енцето по  "новите стандарти" /   навреме  /като бебенце/ ...после големият МЪЖ ще е с малка пишка ?
Blush Crazy newsm78
Виж целия пост
# 1
Не не е вярно.
Виж целия пост
# 2
От известно време ме мъ4и този проблем...
Има ли някаква логика в това , 4е ако  не се забелва пишката / до 3 г. възраст на мом4енцето по  "новите стандарти" /   навреме  /като бебенце/ ...после големият МЪЖ ще е с малка пишка ?
Blush Crazy newsm78

Това чу ли го някъде или е някаква твоя логика? Те пишките не растат от дърпане, де да беше така.
Виж целия пост
# 3
 smile3532 smile3532 smile3532

Някои хора не са учили биология в гимназията.
Виж целия пост
# 4
Естествено, че ако не я забелваш, ще си остане малка.И трябва да я придърпваш от време на време....



Виж целия пост
# 5
Моя мъж беше с малка пишка когато се взехме, защото майка му не забелвала, но редовно си я придърпва и масажира когато се къпе и е пораснала с 7 см, така че не се притеснявай оправия има и след време
Виж целия пост
# 6
Моя мъж беше с малка пишка когато се взехме, защото майка му не забелвала, но редовно си я придърпва и масажира когато се къпе и е пораснала с 7 см, така че не се притеснявай оправия има и след време
От 13 години придърпвам и масажирам на мъжа ми пишката....обаче не съм видяла(усетила) да е пораснала.Трябва да съм по-усърдна явно Thinking
Би ли ми казала за колко време е пораснала със 7 см.И би ли питала мъжа ти как точно я масажира.Явно не го правя както трябва Thinking
Виж целия пост
# 7
Моя мъж беше с малка пишка когато се взехме, защото майка му не забелвала, но редовно си я придърпва и масажира когато се къпе и е пораснала с 7 см, така че не се притеснявай оправия има и след време
От 13 години придърпвам и масажирам на мъжа ми пишката....обаче не съм видяла(усетила) да е пораснала.Трябва да съм по-усърдна явно Thinking
Би ли ми казала за колко време е пораснала със 7 см.И би ли питала мъжа ти как точно я масажира.Явно не го правя както трябва Thinking


 newsm65 newsm65

Ще следя темата с интерес!!!  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 8
 Laughing  Laughing  Laughing
Е, това пък за сефте го чувам...
Виж целия пост
# 9
Моя мъж беше с малка пишка когато се взехме, защото майка му не забелвала, но редовно си я придърпва и масажира когато се къпе и е пораснала с 7 см, така че не се притеснявай оправия има и след време

 #Crazy Айде стига бе! ooooh!
Виж целия пост
# 10
Ще попитам свекървата.
Виж целия пост
# 11
То това не е ли по- скоро по темата за ... как беше... най- смешните ли, най- странните ли бабини девитини, които съм чувала?
Виж целия пост
# 12
То това не е ли по- скоро по темата за ... как беше... най- смешните ли, най- странните ли бабини девитини, които съм чувала?
Мисля, че темата трябва да се премести в "Татковци" Wink
Виж целия пост
# 13
Да, ама като го прочетат татковците представяте ли си как ще се комплексират някои? Че едно време тази процедура със заголването не е била много котирана...
Виж целия пост
# 14
То това не е ли по- скоро по темата за ... как беше... най- смешните ли, най- странните ли бабини девитини, които съм чувала?
Мисля, че темата трябва да се премести в "Татковци" Wink

А, да, бе!!! ooooh!
Там минава често експресния влак и ще я отнесе като стой та гледай!!!!  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия