За какво най- често спорите или се карате в къщи ?!

  • 2 633
  • 55
Интересно ми е да науча мнения !
Виж целия пост
# 1
За колата или по-точно за колите.И двамата си имаме по едно Пежо,моето доста раздрънкано.По-често излизаме с неговото,но когато трябва да ходя някъде сама и той си е вкъщи,почва да ми пробутва неговото,което ме дразни,защото моето си ми е любимо.
Виж целия пост
# 2
За някоя глупост. Слава богу, за пари и подобни не сме се карали никога.
Виж целия пост
# 3
Кой да седне на компютъра....Мечтая за деня в който ще си имам лично мой си комп Praynig
Виж целия пост
# 4
90 % за пари, и за разни други гупости
Виж целия пост
# 5
За някоя глупост, изобщо ако може да се нарече спор.
Виж целия пост
# 6
За ходенето на вилата. Той иска да изкарваме там всяка свободна минута, а аз обичам да съм си вкъщи (там ми харесва много, но ми е невъзможно физически да изкарвам там цяла събота и неделя, а после през седмицата да пускам пералня, да чистя или да готвя - т.е. аз настоявам почивните дни да са 50:50 между апартамента и вилата). Това е основното.
Иначе, рядко сме на различно мнение по другите въпроси.
Виж целия пост
# 7
а дразни ли ви когато излиза с приятели по мъжки, съответно си пийва повечко, прибира се доста късно и на другия ден  / особенно ако е почивен / е неадекватен ?!
Виж целия пост
# 8
Ами моят мъж не излиза вечер сам.
Виж целия пост
# 9
За глупости се дърляме основно. За сериозните неща сядаме и говорим спокойно. Истината е, че почти не се караме, слава Богу, по-скоро ей така като куче и котка си се дразним, да е весело hahaha
За това, за което конкретно питаш - всъщност почти никога, даже май никога не му се е случвало, но и да стане, няма да се издразня, защото на мене ми се случва редовно Mr. Green
Виж целия пост
# 10
за това, че вися много на компа.
за колата на баща му /половината е на баща му, половината е на мъжо/
при някоя изцепка от страна на родители
Виж целия пост
# 11
Спорим за дребните неща. те най много изнервят ситуацията
Виж целия пост
# 12
За разхвърляните предмети и дрехи, най -редовно за това мърморя, но чак да спорим- не ... Grinning
Иначе не се караме, обикновено аз си мрънкам, ама кой ли чува, добре че ми минава бързо.
Ей такива битовизми разни са ни темите за "спор"  Mr. Green.
Виж целия пост
# 13
Като се замисля - караме се за глупости, и все аз започвам кавгата. А опре ли се до сериозни проблеми - ги обсъждаме без да се дразним един на друг.
Виж целия пост
# 14
а дразни ли ви когато излиза с приятели по мъжки, съответно си пийва повечко, прибира се доста късно и на другия ден  / особенно ако е почивен / е неадекватен ?!
Изключително много ме дразни. След много усилия и разправии мисля, че се сборих с този му недостатък.  Laughing

Иначе ме дразни с това, че хич не обича СМР (в превод строително-монтажни работи).
Едни плочки в банята /2 бр./го чакам вече 2-ра година да ги залепи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия