Русе; мнения за д-р Узунова

  • 3 044
  • 3
здравейте мами от русе Simple Smile интересуват ме вашите мнения по отношение на д-р Узунова - като специалист и човек. Бих ли могла да й се доверя за предстоящото ми раждане( в АГ- то). Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
здрасти!аз ще раждам при Христова,въпреки,че живея във В. Търново-просто сме от Русе.Вече съм си насрочила първия преглед,а съм в 31 г.с.Узунова ни е комшийка в Русе.чула съм за нея-от свекърва ми и от позната акушерка-че била малко грубичка и като отношение,и като визия.но лоши неща за нея като специалист не съм чувала.имаш време да си избереш лекар,но пък не ти остава много,така че успех Hug
Виж целия пост
# 2
нямах пряк контакт с нея,когато раждах,но ми се стори доста груба и не ти я препоръчвам
Виж целия пост
# 3
При нея ходех на видеозон през първата бременност.Каза ми ,че бебето ще е голямо и ще е добре да си наема лекар/може би визираше себе си/.Не ангажирах никой/родих без усложнения/.В болницата я срещнах след като родих и се направи,че не ме познава.Наистина е малко груба.А между другото,кръстницата ми я беше ангажирала,не остана много доволна/изгориха и влагалището,защото забравили да намокрят хапчето за разкритие/след което я зашили без упойка Mr. Green/Та не можеше да си сяда на Д-то 1 месец.
Каквото и да решиш,стискам ти палци,но все пак се консултирай с различни хора.На мен ми препоръчаха Д-р Матеева,но аз съм с плацента превия и може би ще ми се наложи секцио.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия