Хасковските малчугани са игриви и засмяни

  • 15 369
  • 295
Заглавието е на Toni4ka
Настоящи и бъдещи мами от Хасково
tony_nm -  smile3540Панчо /28.02.01г./ и   4470Дидка /19.01.06г./
liviana - smile3540 Делян - 7г. и Никола - 10.06.2006г.  
Rebeka -  4470Деси
НелиСа -   smile3529Радослава и 4470 Росица /9.04.91г./
Toni4ka - 4470Велиана /13.08.05г./
lubopitna -  noearсин - 12г. и  noearдруг син на 13г.
Bisi -  smile3540Бисер
Doret -  4470Елизабет
krassym -  smile3540Пламен
Роска -   smile3529Митко /16.10.95г./ и 4470 Веселина /21.12.04г./
Ню -  4470Гери
galina_p -  smile3540Гено
Roshalche -  4470дъщеричка
gergana l
zlatimira
ilche -  4470Магдалена
envia -  smile3540Петър и  4470Велина
NadiaNGX - 4470 Марина
mama djidji
svetlana79 -  4470Елианна
kalina djulgerova
ku4kata -  4470дъщеричка и  smile3540син
rosica77 -  4470Яна
mamasivi -  smile3529дъщеря, която ходи на училище и  4470дъщеричка на 6 месеца

mishelche -  4470 Изабела /2.03.2005г./
annichka4470Елена /2.12.2005г./
гигаsmile3540Жорко /14.06.2003г./
Mopsy - 4470Виктория /7.03.2006г./
Гаргамелчо -  4470Виктория
girl -  smile3540 Тони
mirke
borjna -  4470Стела
Таничка75 - 4470Ралица
Yana* -  4470 Десислава и smile3540 Владислав
Paris
mama djidji
Веси
stefaniika -  smile3540Мартин /6.02.2006г./
тан4ето-77
slaneto
К7


Линкове към аватари


За Децата
Ха ха ха - това просто нямаше как да не го добавя на първа станица
Всичко за Хасково
Отново за Хасково
Google
Радиа on line
Свободно време
Свободно време 1
Вкусотиики

Линкове към стари теми:

Хасково
Хасково - Край реката редят се, редят се тополите ...
Хасково - Градът на Богородица
Хасково се оживява - празниците наближават
Хасковски деца и мами са големи сладурани
Виж целия пост
# 1
Здравейте и от нас Hug

Честит Рожден ден на Велина на Енвиа, да е жива, здрава и голяма късметлийка
  bouquet Heart Eyes


Бразилските сандалки съм купувала от магазин "Дисни", бяха много сладурски, здрави и фабрично ароматизирани Grinning

За ново заведение на Кенана след старческия дом не съм чувала, там е комплекс "Дружба", друго не знам.

Виж целия пост
# 2
благодаря ти Toni4ka за новата тема:)
Виж целия пост
# 3
Яна, Боряна, Тоничка, благодаря за пожеланията!  Hug Да ви се връщат!  Peace

Тоничка, благодарности за темата!  bouquet
Виж целия пост
# 4
Яна, Боряна, Тоничка, благодаря за пожеланията!  Hug Да ви се връщат!  Peace

Тоничка, благодарности за темата!  bouquet
Как мина РД?Празнувахте ли? Къде? Малката рожденничка как се чувсваше, осъзна ли какво става?
Виж целия пост
# 5
отказахме се от БТК и си пуснахме телефон от еском, засега сметката е мноооого по-добре. чакам да видя какво ще стане и с цифровата им телевизия , че и от кабелната да се откажем.
Виж целия пост
# 6
отказахме се от БТК и си пуснахме телефон от еском, засега сметката е мноооого по-добре. чакам да видя какво ще стане и с цифровата им телевизия , че и от кабелната да се откажем.

Какъв е този телефон, който Еском предлагат newsm78
Виж целия пост
# 7
и аз не съм много наясно ама купихме една джаджа, която е свързана към кабела на интернета и телефона, имаме си нормален номер само че с 5 отпред. таксата е 3 лв месечно и разговорите май са доста по-евтини, защото досега този месец имаме да плащаме 3лв.
Виж целия пост
# 8
и аз не съм много наясно ама купихме една джаджа, която е свързана към кабела на интернета и телефона, имаме си нормален номер само че с 5 отпред. таксата е 3 лв месечно и разговорите май са доста по-евтини, защото досега този месец имаме да плащаме 3лв.
яяя, за първи път чувам.....разкажи по-подробно какво е това? вие май сте на "ти" с технологиите, да нямате инженери у дома:)?!
Виж целия пост
# 9
Цитат
author=Бубу-линка яяя, за първи път чувам.....разкажи по-подробно какво е това? вие май сте на "ти" с технологиите, да нямате инженери у дома:)?!
мъжа ми Laughing и много обича новите неща. ама честно казано качеството е добро и като са по-ниски цените защо не. само това което го купихме струва 90 лева, но ще се изплати предполагам.
Виж целия пост
# 10
здравейте мами.моля ви за савет.малката ми е болна вече доста време и вчера ходихме при д-р цокова.останах с много добри впечатления за нея.тя беше сигурна в това което говори и каза че малката ще се оправи и ни изписа лекарства.аз споделих с мои приятелки че сме ходили при нея и добрите си впечатления за нея.а те ми казаха че не я знаят тая д-рка тай като не сме от хасково и че е по добре да я заведа при някоя си карханян.моге и да не сам написала правилно името и ама сигурно я знаете,те водили децата си при нея и били много доволни.сменили сме доста д-рки и никоя не можа да я излекува.само д-р цокова каза че ще се оправи и аз и вярвам.моля ви кажете ми коя е по добра.искренно ви благодаря Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 11
    Здравейте и от нас в новата тема!   Toni4kabouquet!

здравейте мами.моля ви за савет................................................................................
    Cveti.1982, нямам лични впечетления от д-р Цокова, но отзивите, който съм чувала за нея са все добри. Според мен щом вече е прегледала детето и е предписала лечение - довери и се. Воденето при много и различни лекари понякога е от полза, но в повечето случаи може да те обърка повече. Незнам какво му е на детенцето, но обикновено трябва време, за да подействат лекарствата. Имай търпение!
Оздравявайте бързичко! Hug

     Момичета, проверих за сандалки в магазин "Дисни" - в момента няма, но разбрах, че след два дни ще получават различни модели и номерация. Аз също съм много доволна от тях и затова попитах. Но май освен там, другаде в града не ги продават.
Виж целия пост
# 12
Cveti.1982 с д-р Цокова се познаваме отдавна, често ми лекува децата, особено когато личните се затруднят. Според мен е добър професионалист, от юни май ще става GP и радост ще преместя децата при нея. Не знам какво лекувате, но след нейно лечение никога не ни се е налагало да ходим при друг лекар. Мога да ти пожелая само бързо оздравяване на детенцето.
Виж целия пост
# 13
нашата лична лекарка ни би втората ваксина дтк а малката е била настинала,но не и личеше.тай като нас не ни преглеждат преди ваксина а направо и я бият.и ето резултата.лекуваме коклюш.от месец и половина ходим по доктори в тук и в харманли,но полза никаква.та скоро научих за д-р цокова и много се надявам вече да оздравяваме.мерси за барзите отговори мами.ще и се доверя изцяло.  love001
Виж целия пост
# 14
тай като нас не ни преглеждат преди ваксина а направо и я бият.
#Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия