Бургас в Румъния

  • 1 683
  • 32
Миналата седмица летях с Austrian Airlines и zаедно с яденето ни дадоха една реклама с дестинациите на авиокомпанията. Бургас е нова дестинация....но дано пилотите не се водят по таzи карта   ooooh!  hahaha
Виж целия пост
# 1
Нещо на мен не ми се отваря тази карта. newsm78
Виж целия пост
# 2
Не е в Румъния, а просто са разменили местата на Варна  и Бургас. Peace
Виж целия пост
# 3
Не е в Румъния, а просто са разменили местата на Варна  и Бургас. Peace

А не, Варна си е баШ на място. Бургас трябва да е южно от Варна, където е zалива (горе долу на полувин път от Варна до Истанбул)  Peace 
Виж целия пост
# 4
Абсолютни идиоти! Пак че не са написали, че столицата на Румъния е България, че и такива съм ги чувала!
Виж целия пост
# 5
 hahaha Joy hahaha Joy
тези съвсем са се сдухали
Виж целия пост
# 6
Не е в Румъния, а просто са разменили местата на Варна  и Бургас. Peace
Не е вярно, виж само, че Бургас е над Букурещ даже. Както каза Татяна Бургас трябва да е долу в залива.
Виж целия пост
# 7
Точно са го турили в Румъния.Баси идиотите.  ooooh!
Ох ,как искам да се изкажа по повод румънците,ама тва е отделна тема и в слу4ая не са виновни те  Twisted Evil
Виж целия пост
# 8
Защо не вземеш да им напишеш протесно писмо на тези, от които си получила картата.
Напиши им го в любезно-заповеднически тон да си прегледат по-добре данните за географското разположение на градовете в Европа и, в частност, в България.
Опиши им и грешката им и че ти си загрижена, за това, че се излагат и за да не го правят - нека се поправят!  #2gunfire #2gunfire 
При това доброволно! Crossing Arms

Да им се не види на тези австрийци.  #2gunfire #2gunfire   
Така много не ги обичам с тяхната студенина и неприветливост, а да не ви казвам, колко не харесвам езикът им. ooooh!  Но това си е мой проблем. Outta Joint
Виж целия пост
# 9
Не е истина просто  Shocked Shocked Shocked

http://www.aboutromania.com/BlackSeaMap.gif - още малко и в Украйна щяха да ми плякнат...

Напиши им писмо, на какво прилича това  #Cussing out
Ако не го напишеш ти, аз ще го направя  Crossing Arms
Обещай да им напишеш!!!!
Виж целия пост
# 10
Защо не вземеш да им напишеш протесно писмо на тези, от които си получила картата.
Напиши им го в любезно-заповеднически тон да си прегледат по-добре данните за географското разположение на градовете в Европа и, в частност, в България.
Опиши им и грешката им и че ти си загрижена, за това, че се излагат и за да не го правят - нека се поправят!  #2gunfire #2gunfire 
При това доброволно! Crossing Arms

Да им се не види на тези австрийци.  #2gunfire #2gunfire   
Така много не ги обичам с тяхната студенина и неприветливост, а да не ви казвам, колко не харесвам езикът им. ooooh!  Но това си е мой проблем. Outta Joint

На теб май целия свят ти е крив, а?  ooooh! 

Хайде да не драматиzираме неЩата, станало е греШка, голяма работа.
Виж целия пост
# 11
Хайде да не драматиzираме неЩата, станало е греШка, голяма работа.
Такава грешка направена от такава компания е просто смешна и нелепа. Голяма работа е национална авиокомпания да не знае до къде лети.
Виж целия пост
# 12

Хайде да не драматиzираме неЩата, станало е греШка, голяма работа.

Не си права, още повече, след като си сложила този аватар.
Виж целия пост
# 13

Хайде да не драматиzираме неЩата, станало е греШка, голяма работа.

Не си права, още повече, след като си сложила този аватар.

А сега де, Ще ми обясниШ ли какво имаШ предвид?
 
Виж целия пост
# 14

Хайде да не драматиzираме неЩата, станало е греШка, голяма работа.

Не си права, още повече, след като си сложила този аватар.
И най-вече пуснала си темата...
Първо се възмущаваш,а после ''голяма работа.Какво толкова е станало?''
Пиши имел на  ''Господари на ефира''.Покажи им картата.Мисля,че ще се получи интересно предаване Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия