Различни бременности -различни бебета

  • 2 738
  • 30
Здравейте мили момичета  smile3525след доста дълго отсъствие се завръщам на фронта с новината че ще си имаме пак бебче и сме много щастливи newsm44 luvbed newsm30 preggo.Но се чудя какво е тая работа.Аз с първото ми юначе не разбрах,че съм бременна -нито ми беше отпаднало нито лошо -нищичко.А сега - точно обратното,не знам къде се намирам,от всичко ми се гади,повръщам всеки ден -мнооого гадна работа. cry
Та се чудя дали знаете нещо по въпроса - чух че ако са ти различни бременностите -ще се родят различни по пол бебчета.
Какво мислите!
Цунки на всички мами,които като мен ще имат бебенце  smile3501  love001и на всички,които пак като мен си имат вече бебенца  newsm10 smile3521 newsm32
Виж целия пост
# 1
Мдааа, може и да има нещо общо. Аз като бях бременна с Ева се чувствах по същия начин - така че, нищо чудно да родиш едно малка сладка беборанка!!!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Ще се пръсна от щастие ако стане така- но пък най важното е да е живо и здраво пък каквото господ реши.
Виж целия пост
# 3
Да не те отчайвам, но при мен не важи  Grinning.
Имам две госпожици, а бременностите ми бяха напълно различни и аз с втората се чувствах по -гадно и имах доста повече неразположения.
Виж като темперамент са напълно различни  Wink, малката е доста по -буйна и палава.

 Каквото и да е - желая ти здраве и едно прекрасно бебе  Hug.

Виж целия пост
# 4
аз не мисля,че има общо между пола на бебчето и сьстоянието на майката по време на бременноста.аз сьм бременна с девойка и нито ведньж не сьм поврьщала а и се чувствам добре.желая ти лека бременност и здраво бебче  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 5
Преди седмица бях пуснала същата тема, общото мнение беше, че нямало връзка. И аз имах същата питанка като теб и нямам търпение да разбера какво ще е този път. При мен също двете бременности са коренно различни.
Исках дори да се заформи някаква дискусия на мами в подобно положение ( с бебе на година и пак бременни) и за други въпроси, но нямаше голям интерес
тогава.

Честито!
Виж целия пост
# 6
Не смятам,че има връзка.....Но е възможно да има изключения.....Важно е да се роди живо и здраво бебче.....
Виж целия пост
# 7
Здравей Дими.Малко не е по темата /за сега имам един ангел на 2 месеца/
Виждам че фамилията ти е Хинкова,аз също съм с такава фамилия,от къде ти е родата
Извинявай,че питам ,ако не ти се отговаря няма проблеми  bouquet
Виж целия пост
# 8
аз не мисля,че има общо между пола на бебчето и сьстоянието на майката по време на бременноста.аз сьм бременна с девойка и нито ведньж не сьм поврьщала а и се чувствам добре.желая ти лека бременност и здраво бебче  bouquet  bouquet  bouquet
При мен е същото,но чакам момче!!!!!!!!
Виж целия пост
# 9
За жалост,според моите проучвания сред сумати  раждали за втори път жени,няма връзка.
И карах първата си бременност безпроблемно,единствено повръщах отначало.Ядяха ми се солени неща.
Сега,с втората  не ми се е повръщало,затова пък едвам кретам и умирам за всичко,което е направено от шоколад.
И в крайна сметка, видеозонът сочи отново момченце.Остана да се надявам на грешка. Tired
Виж целия пост
# 10
И аз мисля, че няма зависимост. Но все пак може да се причисли към списъка с бабини деветини, които ако не верни, то поне са развлекателни.
Виж целия пост
# 11
Няма връзка никаква-при мен 2 съвсем различни бременности, а резултата е 2 принцеси....
Виж целия пост
# 12
И аз мисля, че няма зависимост. Но все пак може да се причисли към списъка с бабини деветини, които ако не верни, то поне са развлекателни.
Peace Wink
Виж целия пост
# 13
И с двете си дъщерички се чувствах така , като теб , сигурно , ще е мома Hug
Виж целия пост
# 14
Аз имам приятелка, която роди първо момиче и имаше безпроблемна бременност, и няколко години по-късно роди момче - е, тогава горката здраво повръщаше и то доста време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия