Мами помогнете !!!

  • 379
  • 6
Вие сте ми от голяма помощ и ще ви помоля отново за съвет .От 3 дни беба се храни без проблеми до обяд и след обяд вече става ад за мен - цокне 2-3 пъти от едната и другата гърда и после отказва да приема каквото и да е освен бутилката с вода (даже изцедено мляко и АМ в същата бутилка не приема) а като и дам гърда започва неистов рев . Храним се на поискване а вода само за изплакване на устата давам . Бях решила 4е е гладна и нямам кърма и затова го прави ама кърма има . Не  е и от позата опитахме 3-4 .И от потока на кърма не е . Ако някои има идея да ми помогне моля .
Виж целия пост
# 1
И ние имахме един такъв период - 2-3 дена не искаше д се храни следобед, и правеше по 6-7 часа пауза между храненията, но през този интервал той си беше спокоен,ревеше само ако му подадях гърдата.На седващото хранене си наваксваше. Сега има също такива моменти но не се случва да са няколко поредни дена. Също така не искаше да съче кгато му е топло. Когато отоплявахме още се налагаше да го храня в спалнята където не пускахме радиатора (имаме парно). Така че това с водата по скоро ме навежда на мисълта,че може да му е топличко
Виж целия пост
# 2
Слагаш ли захар във водата?
Виж целия пост
# 3
Пробвала ли си компресия на гърдата докато суче? Това може да помогне ако проблема е с по бавният поток. Виж статията в библиотеката, мисля, че имаше и видео към нея.
На мен ми беше много полезен този номер в началото, дори сега го използвам понякога като е по-нервна.. Crazy
според мен вода не е нужна за незахранените бебета, но решението си вземаш ти Peace
Виж целия пост
# 4
И аз имах подобен проблем , след първият месец на бебчето ми. То просто не искаше да суче, какво ли не пробвах,  дали не е първата му стачка, а ? Просто пробвай и ако не иска да засуче, остави го малко, дай го на някой да го подържи, после пак опитай!Виж дали ще поиска, ако е полузаспал или е натъмно.Аз обикалях като луда из апартамента и така полушквайки се се получаваше долу-горе, горям зор беше признавам, но пък важното е най-накрая какво ще се получи. Не се притеснявай , успокой се, ще си засуче отново, просто е някакъв период, още колко такива ще има ... Пожелавам  ти успех .
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви !!!  bouquet Hug Hug
Виж целия пост
# 6
Дали проблемът не идва  от това, че бебчо пие от бутилка с биберон? Синът ми като беше  на 1 седмица заради това, че давах вода с биберон за малко не го отбих.  Всеки път като дойдеше време за кърмене, започваше една борба - ужас направо. След това махнах бутилката и за около 1-2 седмици проблемът отшумя. Казвам как беше при нас, ако това по някакъв начин може да ти помогне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия