Плакали ли сте в мъката си от радост?

  • 1 210
  • 10
Това е нещо което искам да споделя и с Вас, моите приятели
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=184722.0
Виж целия пост
# 1
meyz,
тук сигурно всички знаят за какво става въпрос, но би ли обяснила, какво се е случило... за каква "ПРИКАЗКА".... става въпрос в линка??? newsm78
Виж целия пост
# 2
аз също нищо не разбрах, макар че зная историята ти  Embarassed
иначе...плакала съм много пъти...и сега плача като науча, че някое дете има подобрение или напредък...
прегръщам те  Hug и дано имаш повече поводи за радост Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
И аз не разбрах,но ме досрамя да питам. Blush
Виж целия пост
# 4
Статия за вас ли има в списанието. Разкажи ни повече.
 Hug
да плакала съм
Виж целия пост
# 5
плакала съм...
Виж целия пост
# 6
W noviq broy na spisanie Kenguro ima statiq za  organizaciqta  na majkite ,,Движение на българските майки" i statiata e krustena   ПРИКАЗКАТА... НАЧАЛОТО
Виж целия пост
# 7
Здравейте.ПлАКА САМ ДОСТА ПЪТИ.И СЕГА МИ СЕ ИСКА ДА ПОПЛАЧА ТАКА,но в четвъртак сме на нови иследвания в София и сърцето ми се е свило.Надявам се с цялото си сърце и  душа да са по добри от предните преди 6 месеца.   baby_neutral 
Виж целия пост
# 8
bisi.s стискаме палци  и зъби да е по добре Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Здравейте.ПлАКА САМ ДОСТА ПЪТИ.И СЕГА МИ СЕ ИСКА ДА ПОПЛАЧА ТАКА,но в четвъртак сме на нови иследвания в София и сърцето ми се е свило.Надявам се с цялото си сърце и  душа да са по добри от предните преди 6 месеца.   baby_neutral 
дано да сте по-добре!
Виж целия пост
# 10
da palakala sym mnogo...no naposledayk v mykata si ot myka...Ujasno e...No se radvam za tebe mnogo se radvam,dano pridylji6 taka no mykarta da iz4ezne qko dim,da ostane samo plakaneto ot radost ,iskreno ti go jelaq.. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия