Кърмене и хемороиди

  • 2 213
  • 10
Пускам тази тема, понеже не намерих такава с търсачката.
Бебчо е вече на 5 месеца, а чак сега ми се появиха 2 хемороида. Дадоха ми да гълтам Dentinox, но се оказа несъвместим с кърменето. Добре че имах 20 бурканчета замразена кърма. Първите 4 дена спасих положението, но вече свършиха. Остават ми още 2 дни и имам 2 алтернативи - или да дам АМ или да спра лечението и пак да закърмя. Ох, доста съм се отчаяла  Cry, хич не искам да дам АМ на бебчо... и затова искам да попитам ако някоя кърмеща мама е имала подобен проблем да сподели как се е излекувала и дали е кърмила през това време?
Предварително благодаря Heart Eyes.
Виж целия пост
# 1
Здравей, Ани!
Аз не съм се излекувала, но за сега съм спасила положението. Хемороиди имам още от първото си раждане, а сега след второто пак се обостриха нещата и то доста. Аз също доста търсих из форума за проблема и основно по темаа пише в здарвния. Както и да е, лично аз ползвах Долопрокт крем, който е съвместим с кърменето. За дентинокса нищо не мога да кажа, даже не го намирам във фармацевтичната листа да прочета за него. Пробвай да се лекуваш и с хомеопатия!
Желая ти успех и бързо оздравяване!
Виж целия пост
# 2
Сигурна ли си, че за Dentinox става въпрос newsm78 Това е името на едно гелче при никнене на зъбки и няма шанс да е противопоказано при кърмачката. Но Dentinox е и фирма, която произвежда лекарства (сред тях - сиропи за кашлица, пасти за зъби и т.н.), така че ще е полезно ако дадеш точното наименование на лекарството и активната му съставка, за да може да се провери.
Виж целия пост
# 3
Да не би да става дума за Детралекс  newsm78 Ако е така,няма противопоказания с кърменето.
Виж целия пост
# 4
      Здравей!!Защо не опиташ с Пайлекс,аз от него се оправих без да спирам да кърмя.няма противопоказания ,съдържа някакви индийски билки.
Виж целия пост
# 5
Ами няма да гълташ нищо ами си купуваш Ултрапрокт - кремче. Мнооого ефикасно! Овесени ядки всеки ден! Много вода  Hug
Виж целия пост
# 6
Да не би да става дума за Детралекс  newsm78 Ако е така,няма противопоказания с кърменето.

За съжаление по-добре да се избягва Детралекса, четох в показанията му, че не е тестван при бременни и кърмещи. Аз имах такива проблеми още по време на бремеността и изрично ми забраниха да пия Детралекс, макар че казаха, че много помагал!
Виж целия пост
# 7
Пробвайте да си правите бани с тетра-помагат много,а и със сигурност не вредят на кърменето!
Виж целия пост
# 8
Пробвайте да си правите бани с тетра-помагат много,а и със сигурност не вредят на кърменето!
Peace
Виж целия пост
# 9
Мили мамчета знам рецепта за хемароиди защото  мъжа ми беше много зле че чак не можеше да ходи и от както се лекува не са му излизали от 1 година .Дано и на вас да помогне.
Праз лук се сварява и се изсипва в леген и трябва да клечиш на него докато можешако изкаш можеш да изчакаш докато поистине трябва парите да отиват на дупето. Като изтине водата се подмиваш с нея и така три пъти на ден.За един ден и половина се скриват и спират да болят. 
Виж целия пост
# 10
Ани, съвместимо с кърменето е кремчето Analen (ударението е на "е"-то  Grinning)
Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия