Къде във Варна детски дрехи и обувки 2-ра употреба?

  • 2 222
  • 8
Та това ми е въпроса къде във Варна мога да намеря детски дрехи и обувки 2-ра употреба? Мотивите ми са следните за да не ме питат защо искам да са 2-ра ръка.
До сега купувах предимно нови дрехи и обувки, но съм ужасно разочарована от дрехите и обувките на пазара. След 1 обличане моя син ги цапа, пера ги на 30градуса и като ги изкарам или са станали къси, а съм ги взела с перспектива по големи уж, или са се разтегнали или са им паднали или разлепили емблемите и лепенките или при първото обличане преди да се стигне до пране даже шевовете са се раздърпали и разшили и т.н. А обувките нямам думи, не може да ги носи и 2м. едните след първото пране се свиха, и се протриха, други се скъсаха или им се напука гумата отдолу, шевовете на тези които имат също се разшиха и раздърпаха. Та ми писна за 1 сезон да купувам поне по 2 чифта обувки, а дрехите не може да ги износи и 1 сезон. А да давам маса пари за боклуци, вече ми писна. Преди време до Чаталджа имаше магазин специално за детски дрехи 2-ра употреба, продаваха маркови и хубави неща. Които си ги износи детето и не мръднаха, даже още 5 деца могат да изгледам с тях.
Виж целия пост
# 1
За дрехите и аз съм за, но обувки втора ръка......всяко дете/човек е с различна походка. Може да му се изкривят крачетата, абе....не е редно много.

Иначе по конкретния ти въпрос, не мога да съм от полза за съжаление.
Виж целия пост
# 2
За дрехите и аз съм за, но обувки втора ръка......всяко дете/човек е с различна походка. Може да му се изкривят крачетата, абе....не е редно много.

Иначе по конкретния ти въпрос, не мога да съм от полза за съжаление.


Ами сина ми е вече достатъчно голям и освен това си ходи свободно и добре, не мисля, че това ще е проблем. Това съм го чувала за прохождащи деца.
Виж целия пост
# 3
аз доколкото знам е забранено да се продават обувки втора употреба.
Виж целия пост
# 4
аз доколкото знам е забранено да се продават обувки втора употреба.


Виждала съм тук там, но май са все по големи.  newsm78 Както и да е поне дрехи да намеря. Има много магазина за 2-ра употреба и има щанд за детски дрехи, но са все за по големи деца или тези които имат не ми харесват. Затова питам някой дали не е намирал някъде хубав магазин с хубави дрешки в изобилие.  newsm78
Виж целия пост
# 5
Тинка, дрехи втора ръка купувай без проблем щом нямаш претенции, но те съветвам обувките да са си лично негови. Въпроса не е в прохождането, а в това, че всяко живо същество си има уникално стъпало, начин на стъпване и ходене и всички + и - свързани с това. Всеки човек деформира обувката на по собствения си крак и е ужасно неудачно да пъхаш крачето на детето си в обувка, носена от друго дете, пък ако ще и най-запазените или най-марковите да са.
Съжалявам, че и аз се включвам не по въпроса ти, но не можах да се въздържа. Брат ми милият, като по-малък от мен ми е износвал и дрехи и обувки като малък, както е порочната практика в Бг и е дюстабан, плюс още няколко проблема с костите и ставите на крачката си  Sad. никога не си обувай детето в чужди обувки  Peace.
Виж целия пост
# 6
Детски дрехи втора употреба /продават и колички и играчки/ има да Колхозния пазар.Като тръгнеш от Мак Доналдс към пазара в ляво. След Училището. Но няма обувки.
Нядявам се, че  ме разбра.
Виж целия пост
# 7
Виждала съм хубави неща в магазина "Мания" на кръстовището на "Цар Освободител" и "Ген.Колев". Обувки мисля, че няма там.
Виж целия пост
# 8
Детски дрехи втора употреба /продават и колички и играчки/ има да Колхозния пазар.Като тръгнеш от Мак Доналдс към пазара в ляво. След Училището. Но няма обувки.
Нядявам се, че  ме разбра.

А специално за детски дрехи ли е или е комбиниран?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия