Пъпчици?

  • 959
  • 29
Моля ви дайте съвет.По лицето на бебчо излизат много пъпчици.Най-вече по бузките.Не е претоплен.Кажете с какво мога да го мажа?
Виж целия пост
# 1
По-добре го заведи на лекар. От пъпка до пъпка има разлика. Може алергия от някаква храна да е. Помисли какво си яла. Ако кърмиш, де.
Виж целия пост
# 2
Пропоръчвам ти да отидеш на педиатър! Как така ще мажеш бебето си с нещо препоръчано от форума?
Виж целия пост
# 3
Виж, още ти е много малко бебето - възможно е да се "чисти" след раждането. Най-добре питай педиатъра с какво можеш да го мажеш... Peace
Виж целия пост
# 4
Пропоръчвам ти да отидеш на педиатър! Как така ще мажеш бебето си с нещо препоръчано от форума?

Аз искам съвет а това дали ще го приема е друг въпрос! Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Пропоръчвам ти да отидеш на педиатър! Как така ще мажеш бебето си с нещо препоръчано от форума?

Аз искам съвет а това дали ще го приема е друг въпрос! Simple Smile

Аз ти давам съвет и дано го приемеш Peace А иначе на почти всяко новородено бебе се получават пъпчици. Аз лично съм го мазала с Nachtkerzen на др. Тайс.
Виж целия пост
# 6

Аз ти давам съвет и дано го приемеш Peace А иначе на почти всяко новородено бебе се получават пъпчици. Аз лично съм го мазала с Nachtkerzen на др. Тайс.
Мерси!Тъкмо ще сравня педиатърката какво ще каже! Peace
Виж целия пост
# 7
А стафилококовата инфекция не се ли изразяваше и тя в някакви дребни пъпки? Забравила съм вече. Но май бяха с бели връхчета. newsm78
Виж целия пост
# 8
А стафилококовата инфекция не се ли изразяваше и тя в някакви дребни пъпки? Забравила съм вече. Но май бяха с бели връхчета. newsm78
А тя какви други признаци има? Sad
Виж целия пост
# 9
А стафилококовата инфекция не се ли изразяваше и тя в някакви дребни пъпки? Забравила съм вече. Но май бяха с бели връхчета. newsm78
А тя какви други признаци има? Sad

дали не се запушваше и носленцето на бебчето при тази инфекция?... ooooh!
Виж целия пост
# 10
А стафилококовата инфекция не се ли изразяваше и тя в някакви дребни пъпки? Забравила съм вече. Но май бяха с бели връхчета. newsm78
А тя какви други признаци има? Sad

дали не се запушваше и носленцето на бебчето при тази инфекция?... ooooh!

Точно Peace Дано не е стафилококи, че те са много упорити... Sad
Виж целия пост
# 11
Ето ти от Гугъл линк от стара тема във форума. Мале, като чета дано не е стафилококи!!!

http://209.85.129.104/search?q=cache:YYL1OS6kbNsJ:archives.bg-ma … p;cd=15&gl=bg
Виж целия пост
# 12
И Калоян имаше пъпчици около 20-ия ден и се задържаха около 2 седмици. Мънички ситни с бели връхчета. Мажех ги по съвет на докторката с цинкова паста до едно време, ама те сами си изчезнаха. Това е просто чистенето на бебчо.
Виж целия пост
# 13
Ето ти от Гугъл линк от стара тема във форума. Мале, като чета дано не е стафилококи!!!

http://209.85.129.104/search?q=cache:YYL1OS6kbNsJ:archives.bg-ma … p;cd=15&gl=bg
Ох,дано! Защото е мн мъничък! Cry
Виж целия пост
# 14
Най-добре,отиди на лекар  Naughty.Няма как сама да поствяш диагноза и да лекуваш.Детето е малко.Може да се чисти - както каза APV,а може да е нещо с което майките тук не са се сблъсквали
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия