Колко интелектуална собственост "притежавате"? Не бъдете скромни, самооценете се

  • 1 698
  • 37
  На колко  по десетобалната система оценявате интелектуалната си собственост (в преносния смисъл естествено)? То е ясно, че всеки се учи докато е жив, но все пак имате представа на какво ниво сте Whistling Имате ли се за умна жена с достатъчно багаж "там горе"?
Виж целия пост
# 1
Да, интелигентна жена съм със самочувствие, което е подплатено напълно - давам си 10-ка!
Виж целия пост
# 2
Гласувах с третата опция, аz съм вечния студент, харесва ми да се уча Mr. Green.
За оценка 5, когато стана на 30 ще си сложа 6, на 40 - 7, 50 - 8, 60 - 9, 70 - 10, а на 80 ще тръскам световна мъдрост и около мен ще се реят кълба моzък Crazy.
Виж целия пост
# 3
Не от скромност, просто няма система, достойна да оцени интелекта ми, не само десятка и стотица не достигат, ами по- скоро трябва някаква формула със степенуване да бъде.
Пък за духовността и красотата да не говорим! Нищо, че не е по темата, просто трябва да се знае.
Виж целия пост
# 4
В клюкарника няма как да ти се отчете
черно на бяло интелектуалната собственост,
така че не вниквам за какво говориш.
Виж целия пост
# 5
Вникваш, вникваш...Снощи си промених мнението за теб Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Много повече от 10  Blush
Виж целия пост
# 7
Мисля...да съм умна Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Мисля,че имам достатъчно умствен багаж за годините си
и смятам с всяка изминала да трупам още  Flutter
Виж целия пост
# 9
Ох, пък аз за още не знам къде да го трупам вече тоя акъл. Май трябва още една къща да си купя, че там да му заделя някоя стая.
Виж целия пост
# 10
Формула

ИнЖ=IQ*0,3+В*0,05+БрД*1,1+БрБ*(2-БрБ)+TH*(-1,5)-n!(ЧФ)

ИнЖ= интелигентност на жената
IQ=коефициент на интелигентност получен според някой от приzнатите тестове, пъплещи иz нета
В= Въzраст, с нея уж се помъдрявало
БрД=Брой деца, с висок коефициент, zаради многобройните Защо, Какво, Кога и т.н. zададени още в начална въzраст
БрБ=Брой склЮчени бракове, zад гърба(zнаете Веднъж, срам zа него, два пъти_срам zа него, три пъти_срам zа мен и т.н.)
ТН=товароносимост в кг., нека не се правим на камили
n!= факториел от часовете форум(ЧФ) пропилени преz последното денонощие

Допълнително по 1 точка се присъждат на
блондинките(вж. съседната тема),
съпругите, довели мъж в бащината си къща, т.е. съпруга на zаврян zет
теzи, които са си иzмили очите и zъбите преди да отворят КлЮкарника
теzи, които са успели да сварят мляко/кафе преz последната седмица беz да го "иzпуснат" да прекипи Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Малеейй, в какво какво гнездо на интелектуалната мисъл, култура, наука, добродетели, любов към ближния, скромност и доброта съм попаднала...  Hug
Виж целия пост
# 12
Остава ти само да се гордееш с това.
Виж целия пост
# 13
 Хмммм аз таковата, скромна съм  Embarassed
 Всъщност зависи, какво си поставяш като мярка и спрямо кого съпоставяш интелектуалните си способности, аз съм крайносамокритична.
Виж целия пост
# 14
Хм, интересно, дами, ако давате на себе си 10, колко бихте дали на Стивън Хокинг, примерно?  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия