За театралните фенове

  • 989
  • 15
Непременно гледайте постановката на Малък градски театър зад канала - " R & B"  или по нашенски казано "Ритъм енд Блус". Страхотна е! Ако освен театрални сте и музикални фенове, просто не пропускайте Heart Eyes

Преди време имаше такава тема за театромани, я кажете кой къде какво хубаво е гледал скоро да обменим идеи!
Виж целия пост
# 1
Отдавна не съм ходила на театър, но една от последните добри постановки, които гледах, беше "Охранители" - пак в "Зад Канала".
Хубава тема, жалко, че никой не е отговорил.  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Последно гледах "Мартин, Данчо и тяхната майка" в Народния, камерна сцена. Препоръчвам го.
Виж целия пост
# 3
баси, всеки път като се спомене театър и изпадам в локализационна криза Sad
Виж целия пост
# 4
аз скоро гледах "Трамвай желание"
горещо го препоръчвам!
Виж целия пост
# 5
Уф, мнооого отдавна не съм ходила на театър, чак ме е срам, а толкова обичам. Искам да гледам "Ножица трепач". Някой да я е гледал?
Виж целия пост
# 6
Последно гледах "Юн Габриел Боркман" по Х. Ибсен в Народния. Много ми хареса - харесвам Ибсен, участваше Валентин Ганев, който ми е любимец.
Виж целия пост
# 7
В петък гледах " Сътресение "- моноспектакъл на Мариус Куркински. Страхотен!!! Напълни ми душата както всеки път, когато ходя на негов спектакъл.
Каня се да ходя на " Женитба " с Мария Сапунджиева и Асен Блатечки.
За Бургас става дума. Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Мариус ще бъде след 2 седмици у наше село. ще го видя и аз този моноспектакъл Peace
Виж целия пост
# 9
Еее, много благодаря за инфото!
Тъкмо се чудех да пусна ли тема за театрите.
Виж целия пост
# 10
Ммм, обожавам театъра, обикнах го благодарение на една моя голяма тийнейджърска любов. Усещането да си на театър е неповторимо, кара те да се чувстваш много особено. Все пак е живо изкуство. Понеже споменахте Малък градски театър, аз главно там съм ходила, гледала съм доста от постановките и занапред смятам да ходя.
Виж целия пост
# 11
баси, всеки път като се спомене театър и изпадам в локализационна криза Sad
Каня Ви на "Куклен дом", драга ми   bouquet
В Армията, прекрасна постановка!
Виж целия пост
# 12
Последния спектакъл, който гледах, беше "Бай Ганьо" в младежкия. Препоръчвам го САМО на театромани. Заслужава си!
Виж целия пост
# 13
Аз съм си заплюла "Пиеса за бебето" и "Крал Лир".
Виж целия пост
# 14
баси, всеки път като се спомене театър и изпадам в локализационна криза Sad
Каня Ви на "Куклен дом", драга ми   bouquet
В Армията, прекрасна постановка!

И като се примъкна, да не кажеш, че е било от куртоазия  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия