Детска кухня,от кога?

  • 1 639
  • 15
Кажете кога записахте своите бебета на детската кухня? Има ли тук мами от Варна,които вземат храна от кухнята до лятно кино Тракия? Моля ви да ми кажете кога трябва да се запиша и колко ще ми струва?
Виж целия пост
# 1
започнах да взимам храна от детската кухня когато калоян навърши 9 месеца. ядеше вече почти всичко,а и се беше озъбил с 4 зъба  Grinning
купони се купуват за седмица напред точно от тази кухня до лятно тракия. тя се води кухня майка и в петък се продават купоните за следващата седмица. струват по 1.40 лв и съответно не ти трябва нищо друго за записване,освен 7 лева,срещу които получаваш купони за 5 дни в съответната група (до 1 година - първа,след това - втора). те са с дата и не се заменят,освен ако няма бедствено положение както наскоро и кухнята не работеше поради извънредните обстоятелства.
готвят приятно,на кало доста му допадат манджите им. супа,пюре (почти винаги с месо) и кисел за десерт.
имай предвид,че  в манджите има и по-едрички парченца - зеленчуци,месце,сиренце,жълтък. кало отначало ги държеше върху езика си и току ги изплюе,но вече примлясква,смуче и дори предъвква  Laughing
Виж целия пост
# 2
10 навършение месеца.
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Liorena
10 навършение месеца.


Същото. Не приемат при нас деца под 10 месеца.
Виж целия пост
# 4
Записах сина си в началото на 7ми месец,но по принцип кухнята започва от 6ти.
Въпрос на избор е от там нататък



Много усмивки и пролетно настроение за всички Grinning
Виж целия пост
# 5
Поне в Бургас започва от 6ти.
Виж целия пост
# 6
Зависи каква е кухнята. Тук има кухня /викат и млечна/ и е за деца след 4 месеца. Идеална е за захранване. Не знам каква е там при вас. Но аз съм много доволна. Всеки ден е различно зеленчуково пюре и за следобед дават каша или кисел.
Виж целия пост
# 7
Ние се записахме като навършихме 6месеца.В Пловдив започват да записват деца от 6м..Готвят хубаво и нашата яде всичко,та затова реших да е запиша толкова рано.Плюс това манджите са пасирани и няма нужда аз да ги пасирам,а само намачквам сухара и разбърквам.
Виж целия пост
# 8
Записах я рано , за да "пазим" ред че има много желаещи . Тук записват от 6 -ти месец май .
Започнах да давам храната от 11 - 12 месец . ( аз съм от късно захранващите по принцип )
В нашата кухня манджите не са пасирани , месото е смляно и е на малки топченца  , всичко друго е много ситно нарязано .
Изключително доволна съм от храната - беба също  Wink
Едно е лошото - до 2 годинки е само .... После - не може .
Виж целия пост
# 9
Цитат на: Erica
Цитат на: Liorena
10 навършение месеца.


Същото. Не приемат при нас деца под 10 месеца.



и има резон в това, като се замислиш Simple Smile не е ей така без нищо това условие Wink
Виж целия пост
# 10
Ние сме на 7 месеца и 1седмица и реших да пробвам днес дали сте яде от детската кухня.Притеснява ме само,че те май готвят с прясно мляко и незнам какво още.Дали има глутен в храната от кухнята? Confused:
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Nina-Bs
Записах сина си в началото на 7ми месец,но по принцип кухнята започва от 6ти.


И ние така. Все още караме на малката група, нищо чеследващата почва от 9 месеца - разликата не е в количеството, а във вида на храната и бебка не я харесва. Sad
Виж целия пост
# 12
Здравей  ,ние   взимаме  храна  от   тази  кухня  ,някаде  от  7 мес.   наи стина  готвят  със прясно мляко  така 4е си прецени  сама  ,ина4е храната   не е лоша  Алекс  си  хапва вси4ко .За една семица пълна  се плаща  9,80 а за пет  дена  е 7 лв. във  петък се  продават купоните   не се иска  нищо  друго  .е малко  има  опашка но става  бързо  .Дано  да съм помогнала .
Виж целия пост
# 13
благодаря ви!Ние вече хапнахме днес на обяд от манджичката Simple Smile Пасирах я,защото още ме е страх да и давам по-големи парченца,въпреки,че вече имаме две зъбчета Stuck Out Tongue Давала съм и пюрета на Ганчев , а там слагат мляко,но незнам...
Виж целия пост
# 14
Благодаря ви за отговорите.
Смятам да изчакам да навършим 7 м и тогава да я запиша
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия