Тече вода от пералнята?

  • 3 595
  • 8
По време на пране изтича вода от горната част на пералнята,там където се намират копчетата за програмите,стича се надолу покрай капака,и прави прилична локвичка.Не при всяко пране е така,но достатъчно често.Притеснявам се да не е спукан казанът.Ще викаме майстор,за съжаление и изтече скоро гаранцията,но исках да ви попитам-според вас от какво може да е? newsm78
Виж целия пост
# 1
Понятие си нямам какъв й е проблема, но по-добре не я ползвай докато не я видят - все пак, там има контакти (електрически...), да не направиш беля.
Виж целия пост
# 2
Моята от време на време ми прави такъв номер-обикновено когато съм прекалила с праха за пране и пяната по време на прането стане много. Confused
Виж целия пост
# 3
Моята от време на време ми прави такъв номер-обикновено когато съм прекалила с праха за пране и пяната по време на прането стане много. Confused
Peace
Виж целия пост
# 4
Щом е в гаранция , викай майстор най-добре.
Може и от праха да е , но може и да е от друго .
Виж целия пост
# 5
Може да е заминало някое уплътнение. По-добре не я пускайте, преди да я види майстор! Иначе може да си докарате голям проблем на главата!
Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 6
не съм се сблъсквала точно с това, но най-добре потърси майстор!
Виж целия пост
# 7
Някоя тръбичка или уплатнението нещо са се прецакали, но най добре майстор да я погледне  Peace
Виж целия пост
# 8
евентуално си я задръстила.
Каква марка е и с горно отваряне ли е или с люк?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия