Пясъчник

  • 1 239
  • 9
Вече трябва да реша какъв пясъчник да купя за дребните, а още не мога да избера, а и май не намирам точно това, което си представям. Иска ми се да е с капак, който да служи за малко басейнче.
 Намерих засега ето този



Ще съм ви много благодарна, момичета, ако споделите дали имате пясъчници, какви точно, какви са рисковете, и дали този специално ви се вижда читав.


Виж целия пост
# 1
Хаха, мноооого актуална тема  Sunglasses

В събота купихме пясъ4ник, подобно на тоzи на снимката (имаШе го съЩо в магаzина), пак една пластмасова мида но струваШе само 13 ? (тоzи на снимката беШе 30). За мен беШе zадължително да има капак, zаЩото градинката ни не е добре оградена и всякакви ку4ета, котки и какви ли не животни биха могли да си върШат нуждите там  Twisted Evil  Малък е (но тоzи на снимката не е по голям  Naughty ), т.е. определено само zа едно малко дете.

Пълнихме едната полувинка с 75кг пясък, а другата Ще я оставя праzна. Ще купя отделно един надуваем басейн, zаЩото ина4е ми се вижда неудобно иzхвърлянето на водата, пък и със сигурност Ще има доста пясък във водата  ooooh!
Виж целия пост
# 2
Татяна, на този са дадени размери 211х113х18.
Вашият колко е голям?
На мен този от картинката ми се струва малко плитичък, а ако и иначе не е достатъчно голям, явно ще трябва да търся нещо друго. newsm78
Виж целия пост
# 3
Ние сме с пластмасов пясъчник с широк ръб удобен за сядане и мушамено покривало с ластик.
Отделно имаме надуваем басейн.
Понеже са двама и пясъчника е голям - мисля, че е 1х1 м, дълбок е към 25 см. Отидоха 4 торби с пясък при последната смяна - май бяха по 25 кг.
Имахме такъв мидест в началото. Татяна е права, че се пълни водата с пясък и става една - като морски плаж  Joy
После - Мамо, къде ми е пясъка! Mr. Green
Ако качеството на този е прилично - т.е. стените са достатъчно дебели и плътни, можеш да го вземеш. Иначе пластмасата полимеризира за отрицателно време навън и после се чупи, а няма нищо по-неприятно за дете да се среже или нарани на счупена пластмаса.
Можеш да вземеш и дървен. Има такива, които са с покривче като тента, което се сваля надолу и става капак.
Виж целия пост
# 4
Права си, Вечернице, че пластмасата не издържа много на слънце и може да стане опасно! Ще го имам предвид, много ти благодаря  Hug

А какво от това, че става на морски плаж?  Joy

Не можах да намеря по френските Интернет сайтове кой знае какво, а този ще отида да го видя на място, за да преценя дали става.
Виж целия пост
# 5
4умби, наШия е от Тойс Ар Ас, но и по бриколажните магаzини има (поне тук е така).

Това купихме ние , раzмерите са 180cm x 87cm x 20cm. За слънцето не се сетих  Embarassed  но при цена 13? не е болка zа умиране да се смени, пък и бърzо Ще умалява.....
Виж целия пост
# 6
Този от картинката също не е много скъм - 22 евро е, освен ако ми се стори малък, да взема два!

Един само за пясъчник, един само за басейн!? newsm78 Joy
Виж целия пост
# 7
един колега каzа, че има такъв, zатваря се много плътно и ако стои по дълго zатворен пясъка не се проветрява и мухлясва. Беше пробил дупки и на капака и на дъното...
Виж целия пост
# 8
chumbi, гледа ли в King Jouet....?
Виж целия пост
# 9
Cleo, този на картинката  ми е точно от King Jouet.
Ако имаш някоя друга идея, свиркай!  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия