Колко сън?

  • 2 560
  • 83

Анкета

Колко часа сън са ви необходими, за да се чувствате бодри и отпочинали на другия ден?

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 29 апр 2007, 17:22

Като преспя /10-12 часа/ се чувствам като болна на другия ден - глава ме цепи, носят ме мамо влачат ме... Tired Оптималното за мен е между 6 и 8 часа сън. Как е при вас?
Виж целия пост
# 1
от 6-8 часа и съм кукуряк Peace
Виж целия пост
# 2
10-12ч са ми ОК  Peace
Виж целия пост
# 3
Нямам наспиване  Cry
Трябват ми минимум 9-10ч.
Виж целия пост
# 4
 На мен ми трябват 9-10, но ако няма как, и 8 може... Wink
Виж целия пост
# 5
Няма я моята опция - 8-10 часа..
Затова отговарям с 10-12  Laughing
Виж целия пост
# 6
9 часа
Виж целия пост
# 7
И аз съм така - 6-8 часа ми стигат, хайде да са около 8. Simple Smile
Когато спя повече, не знам после къде се намирам и се чуваствам и аз като болна, криво ми е. Tired
Виж целия пост
# 8
6-8 гласувах, ама 6 ми е малко. Ако спя 10, няма да ми е зле  Grinning
Виж целия пост
# 9
Втора опция - толкова ми е нужно,за да се наспя.Друг е въпроса,че не се сещам кога за последно съм имала възможност да спя толкова!
Виж целия пост
# 10
Гласувах с 6-8, защото ако стана спала толкова часове се чувствам най-свежа и трудостопособна, но наистина ми е мноооого трудно докато се преборя да се надигна от леглото. Иначе в почивните дни и когато имам възможност обичам да си поспивам 10-12 часа, наспивам се  -да, но е факт че после ми е лениво цял ден (да не говорим, че съм проспала целия ден) Embarassed
Виж целия пост
# 11
10-12ч. но с моя начин на живот и това ми е малко за кадърнато ми наспиване 24ч. Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 12
колкото повече толкова по-добре...гласувах с нямам наспиване... Blush за жалост обаче нямам възможност да спя толкова колкото искам.... Sad
 Peace
Виж целия пост
# 13
7-8 ми стигат.
Виж целия пост
# 14

На мен също Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия