Проблеми след абразио

  • 1 731
  • 4
Zdraveite momicheta, nova sam tuk i imam nujda da pogovoria s niakogo.
Na 08.02.2007 mi praviha abrazio, biah bremenna, no se okaza missed.  Sad Dva dena sled abrazioto napravih izliv i strahotno vazpalenie s uslojnenia i samnenia za peritonit. Vlivaha mi 3 antibiotica i morfin za bolkite i slava bogu ne se naloji revizia. Veche 2 cikala pravia kisti (az i predi sam pravila funkcionalni kisti) i zatova mi dadoha Yasmin. Ot nego obache karvia,  veche 15 dni sam si v cikal. Sled 6-te obshto antibiotika tova mi idva v poveche. Dadoha mi metergin i se nadiavam neshtata da se pookrotiat. Malko se strahuvam da si priznaia, iskam mi se vsichko kato otmine da imam bebe i se nadiavam da ne stane sashtoto!
Niakoi ot vas da e preminal prez tozi ad i da ima veche bebche. Pls. pishete mi, shte sam blagodarna na vsiakakvi saveti, kritiki i t.n.  Grinning!
Виж целия пост
# 1
Здравей, добре дошла  Hug и да не се задържаш много тук  Wink!
Съжалявам за ужаса, който си преживяла! Опитай се да се успокоиш и да бъдеш позитивно настроена. Лекарите са реагирали бързо и надявам се вече да се възстановяваш.
Мисля си, че от бременността лигавицата на матката  е удебелена и за това от ясмина получаваш кървене. Даваха го като страничен ефект, по този начин се изтънява лигавицата. Все пак целта на тези хапчета е антибебе  ooooh!.
Дано се да се включи момиче, което е успяло и да те окуражи!
......ииии пиши на кирилица! Горе в дясно има бутон за нагласяне.
Успех!
Виж целия пост
# 2
Вера, мерси за бързия отговор и за пожеланието!
Вече се чуствам по-добре и малко окуражена.
Хубаво е че има и такива кътчета в нета. Благодаря  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
sibils съжалявам за преживяното Sad
Преполагам че от метергина кървенето ще спре, но ако това не се случи до седмица, най-добре ще е да посетиш пак гинеколога си. Лично на мен след абразиото метергина ми помогна.
Хубаво е че са ти вливали антибиотици.
За Ясмина нищо не знам, но ако наистина кървиш от него е най-добре да поговориш с лекаря ти и да го смените!

Успех и късмет ти пожелавам!
Виж целия пост
# 4
Sibilis много съжалявам за това, което ти се е случило. Напълно те разбирам, тъй като и аз преживявам в момента нещо подобно, само че при става въпрос за плацентарна задръжка след раждане. И от тогава постоянно кървене 2 ревизии, 1 хистероскопия, антибиотици вече 3 месеца. Вероятно ще правим още 1 хистероскопия около 10 май, но имам уверението на проф. Горчев, че всичко ще се оправи. Сигурна съм че всичко ще се оправи както с мен така и с теб и съвсем скоро ще се хвалиш с положителен тест, а после и със здраво сладко бебче.
Това последното е най-  искреното ми пожелание към всички момичета във форума.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия