Почувствах се отвратително и безпомощно....

  • 3 195
  • 64

Днес реших да се разходя по Пиротска до Хр.Ботев, минавайки покрай известната 18 гимназия ( известна елитна) почти върху мен скочи една млада госпожица на не повече от 14 години.
Едва не обърнах количката, изгубих равновесие и паднах....ядосана погледнах момичето, на което получих:
" Какво ме гледаш Ма, да ти е.. майката проста, тъпанарка..."
Направо останах с отворена уста, болеше ме крака, детето се изплаши и се разрева, не вярвах на ушите си, не можех да реагирам....бях самичка, чудех се да тръгна ли след нея, но не можех да оставя детето, госпожицата - гаменка се затича да догони компанията си и чувах тъпия им смях като се обръщаха непрекъснато.
Благодаря на Господ, че ме болеше крака иначе не знам точно какво можеше да стане, наистина в този момент, ако я бях хванала.... не съм си мислела, че мога да изпитам толкова много чувства наведнъж - злоба, агресия, желание за мъст, потребност да ударя...
На какво е научено това дете ( защото за мен е дете), какво е виждало в къщи, как му е говорено, как живее за да си позволи такова нещо?
Не мога да повярвам все още и отново съм благодарна, че нямах възможност да реагирам - страх ме хваща какво можеше да стане....
Виж целия пост
# 1
И на мен ми се е случвало да ме нападат такива ''пикли''.Направо съм оставала с отворена уста от циничният им език. #Crazy
Като се окопитих какви ми ги говори,дадох с колата назад.Изравнявайки се с  нея, отворих рязко вратата.Така я изпрасках ,че и е държало влага сума ти време.После съжалявах ,че не съм се сдържала,но получих сърцебиене от нерви.
Виж целия пост
# 2
Буболина Hug

Не се ядосвай-минало заминало. Незнам аз как бих реагирала,сигурно щях да побеснея.Да беше сама, а то с детето,къде да тръгнеш да се разправяш.Пък то и да й фраснеш един, няма да има полза, само на нейното ниво ще слезеш.

Днешната младеш или поне част от нея #Cussing out....на къде отива тоя свят ooooh!
Виж целия пост
# 3
Ужас! Добре, че нищо ви няма на теб и детето!

Аз обаче нямаше да й простя на тая , честно! #2gunfire Не са деца това ....  Sick
Виж целия пост
# 4
Не знам и аз на къде отива този свят...на какво учим децата си, това е липса на елементарно възпитание, ами ако беше бременна жена или възрастна, едва ходеща или детенце...уф, трябваше да реагирам, ама...
Виж целия пост
# 5
Не знам и аз на къде отива този свят...на какво учим децата си, това е липса на елементарно възпитание, ами ако беше бременна жена или възрастна, едва ходеща или детенце...уф, трябваше да реагирам, ама...

Ами постинга ти във форума е вид реакция. Поне на всички ни става ясно колко е елитна елитната 18-та гимназия...
Виж целия пост
# 6
Не знам какво да кажа  Shocked Това деца ли са? Не се ядосвай, че не си реагирала, защото ако беше, тогава сигурно тежкО й и горкО. Не знам какво би направила майка, уплашена да не се е случило нещо с детето й! Добре, че не е паднало от количката и не се е наранило!
Дано направим от децата си хора!
Виж целия пост
# 7
Със сигурност е крайно неприятно подобно преживяване.
Всичко това е ежедневие. Вече. Уви.
Виж целия пост
# 8
да, а някой тук ми спореше, че нищо му нямало на поколението, че винаги така си е било и че ние сме виновни щото одъртяваме. аре бе...
Виж целия пост
# 9
Отвратително и безпомощно бих се почувствала,
само ако въпросното недоразумение е мое дете.

На твое място бих се радвала, че го виждам еднократно.

Виж целия пост
# 10
м да,ежедневие,нямат никакви ценности вече.работя в гимназия и знам колко празноти зеят във възпитанието на младите хора,обръщението им един към друг е тъпанар,педераст,изрод и т.н. цветущи изрази,които мен ме е срам дори да напиша.псуват се на поразия и ако някое дете не се държи като тях следва тормоз и то се превръща в аутсайдер.
а за конкретното изживяване,нямам думи.съчувствам на майката,хлапачката е имала късмет,че таткото го е нямало.леле,ако моя мъж беше там нямаше да и се размине.
Виж целия пост
# 11
И аз бих се почувствала точно по този начин.!
Нямат никакво възпитание,манталитетът на повечето млади момичета е на шантонерки,плюят,псуват,хилят се и се държат като изтървани.Мислят си,че това е много модерно,и че така ще бъдат по-харесвани от момчетата.Навсякъде ги има таки елементки..
Тази"млада дама"е имала просто късмет,че не е попаднала на някоя по-оперена,да й бие 2 шамара,и да я прати,там където там тя те праща.
Mnogo смешно звучи,когато жена псува на майка,някак нереалистично е!
Бих те посъветвала да не се ядосваш,но ако аз бях на твоето място така щях да се впрегна...нямам думи #Cussing out














Виж целия пост
# 12
karmacoma, права си, бих искала да напишат две думи, точно тези, които го твърдят.
Изродиха се поколенията, не е имало такова нещо по мое време, та мен ме беше срам да говоря на ти на непознат човек, сега обаче нещата са различни.
Не знам защо не можах да реагирам, иначе, ако не съм потърпевша и се случи пред очите ми - настигам я с два скока и не шамари, ами не занм какво ще й дам.
Дори не видях лицето й добре, но изглеждаше като безумна , цял ден си мисля, как ли се държи с майка си, дали не я и бие от време на време...
Виж целия пост
# 13
заради това мразя тинейджъри.
гадно племе. хормони плс. липса на първите 7 години ... тръпки ме побиват.
а това е масово. бъдещите бг-мамми.
майка й на тая овца може и да пише тук.
за другите деца не знам, но ако моето е такова сигурно ще се чувствам провалена, като родител.
Виж целия пост
# 14
и аз бих останала безмълвна... шашардисана! отвратително
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия