Въпрос за изолиращите (термо) чантички

  • 666
  • 6
Гледах гледах и не можах да видя никъде да са обсъждани тез чантички за шишетата. Не знам нормално ли е но тази която аз имам, (за две шишета,отвътре е пластмаса обвита със стереопор) изобщо не запазва топлината #Cussing out половин час навън и чайчето е по студено отколкото температурата на въздуха, да не съм взела някаква хладилна чанта newsm78. тук продават и едни неопренови ли са дунапренени ли са не знам ,но се чудя каква да взема ,че ако не е топло чайчето не го щем Rolling Eyes.
помагайте плс Praynig
Виж целия пост
# 1
Нашата термо чантичка е само със стериопор вътре и запазва топлото поне 2-3часа. Не знам вашата каква е . Нашите, защото ние имаме три сме ги купили от Кауфланд за 5лв. и стават за шишета на Авент, т.е широкички са и аз съм много доволна.
Виж целия пост
# 2
моята е обикновена на камера, като стопля хубаво водичката 2-3 часа държи прилична температура, вътре е само стиропор.
Виж целия пост
# 3
Не може да ти запази температурата нито една термочанта. Задържа я 2-3 часа, но си изстива. Защо не използваш термос? Ако го извариш и го използваш само за бебето няма да имаш проблем.
Виж целия пост
# 4
boto  Peace и маика ми днес това ми предложи само дето ще трябва да го пресипвам в шишето но пак е нещо
Виж целия пост
# 5
има термоси с биберон, потърси по специализираните магазини.
Виж целия пост
# 6
Наскоро попаднах на това .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия