каква марка тенджера под налягане да си взема

  • 693
  • 10
моля помогнете ми при избора на тенджера под налягане,готова съм да инвестирам малко повече пари ,но да си заслужава.Искам да е нещо което да не пръска в радиус от 1 метър(като старата ми ),защото в кухнятя ням прозорец който да отварям.
Виж целия пост
# 1
Аз съм с руска, но скоро съм огледала всичко налично на пазара (в Стара Загора) и да ти кажа, най-качествени ми се видяха на FAGOR. Има ги  в  ДЕНСИ, 6 л. - 80 лв.
Майка ми искаше такава, но за нея 6 л. е малка и затова си купи някаква турска,  която също не изглежда никак зле. Доста е стабилна и не е с онези дългите дръжки и  огъващи се капаци. Самия капак се захваща на 4 места за тенджерата. Само че, марка не мога да кажа.
Виж целия пост
# 2
Fagor, имам две такива 7 и 9,5л - едната я ползвам вече 11 години. Много са надеждни. Единствения им недостатък за мен е, че дръжките им се съсипват в миалната машина.
Виж целия пост
# 3
И аз марка не знам... Преди дни изхвърлих кашона на нашата, та затова. Купихме я от МЕТРО. Уж е за ЕС, но май-май е турска.

Само литрите са важни. Под 8л. не е за мен/нас.
Виж целия пост
# 4
нашата е Солинген. Доволна съм.Има много добра защита.
Виж целия пост
# 5
Цептер , Фагор - стига да имаш финансова възможност
Виж целия пост
# 6
Fagor! Много са качествени! Peace  chef
Виж целия пост
# 7
Fagor! Много са качествени! Peace  chef

И аз съм за тях - много мощни тенджерки са Wink
Виж целия пост
# 8
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=825600&cat=31&f=4133

Виж целия пост
# 9
Фагор е моята. Върши ми страхотна работа.
Виж целия пост
# 10
Моята е Фагор, но ми прави впечатление, че когато яденето престои повече от 24 часа, придобива метален вкус Rolling Eyes Така ли е при някои или си въобразявам? Иначе нямам оплаквания, чудна е тенджерката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия