отслабване след секцио

  • 12 716
  • 11
Здравейте! Аз родих със секцио преди седем месеца, но корема ми все още е като, когато бях бременна в петия месец. Правя гимнастика и не ям много, но ефект никакъв. Имам два-три кг за сваляне от бедрата и тях не мога да сваля. На 28г съм и преди съм отслабвала много лесно. Какво ми става сега? Бихте ли споделили опита си с мен. Вече не кърмя, ако това има значение.
Виж целия пост
# 1
За корема спасението е само коремни преси - напред и странични, а също така и от легнало положение да вдигаш нагоре двата крака, без да ги сгъваш в колената и след това да ги спускаш надолу, без да опират земята. Тези упражнения, ако ги правиш всеки ден, дават доста бърз ефект.
Виж целия пост
# 2
Опитай се да отделиш 3 пъти седмично време за фитнес. Дори и само пътеката да ползваш, ефекта ще е налице. При мен последните 8 кг се запънаха и за 1 месец ги оправих.
Виж целия пост
# 3
Откога си започнала да правиш гимнастика? И колко килограма качи по време на бременността?
Ако отскоро правиш гимнастика и си намалила храната, може ефектът да се забавя - тялото реагира със закъснение, докато се "пренастрои" към новия разход на енергия.
Много е важно и какво ядеш, не само колко. Освен това какво занчи "не ям много" ? За някои едно е малко, за други - друго количество. Отслабване става когато приетата енергия е по-малко от изразходената. Преразгледай хранителния си режим евентуално или прави по-енергохабяща гимнастика.
Това мога да кажа "на първо четене". Ако дадеш малко повече инфо, може и повече да ти помогна.
Виж целия пост
# 4
И аз го имам същият проблем, с тази разлика ,че дъщеря ми е вече на 1г. и 2 мес. а тоя корем не мога да го стегна и това е  #Cussing out
Но ми казаха ,че има и нещо друго, освен упражненията за стягане на мускулите (които аз ги правя вече 2 месеца) трябва да се направи и изчистване на мазнините с някакъв спец. хранителен режим.
 Ама кой  ще го направи незнам ....диетолог ли? Фитнес инструктор ли?  newsm78
Виж целия пост
# 5
При всеки е строго индивидуално.Аз,качих 30 килограма,но корем нямам за разлика от дупе и крака.Сега съм на диета кисело мляко и упражнения.Желая ти скоро да стегнеш корема Peace
Виж целия пост
# 6
polinbg, това за енергията е много важно, може би основното, а и 9 месеца тялото е свикнало да трупа точно на корема. Искам да те попитам дали домашните упражнения /тези рутинните като преси, за дупе и др./ пречат по някакъв начин на количеството на кърмата. От гледна точка на яденето гледам да не ям сладко, тестено и пържено, но като цяло не мога много да се ограничавам, за да не намалее съвсем млякото.
Виж целия пост
# 7
Не, упражненията не пречат на образуването на кърма. Като цяло, основното, което има значение за количеството кърма са течностите, които приемаш, а за качеството - храната.
Ето тук можеш да прочетеш повече: http://www.letsgym.com/2007/03/07/sport-sled-rajdane/
Успех на всички във връщането на формата Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Организва се нуждае от време, за да се "пренастрои".

При мен също беше много трудно в началото, но в последствие, не само че свалих излишните килограми, а отслбнах повече от предвиденото, за което съм много доволна.

Важно е, да се храниш здравословно.

Както и спорт, при възможност.
Виж целия пост
# 9
Възвърнах си килограмите и корема ми се прибра за два месеца след секциото. Правих упражнения, коремни преси и спазвах диета Peace
Виж целия пост
# 10
na men mi triabvaha 4-tiri i ima o6te kakvo da se iska
Виж целия пост
# 11
Възвърнах си килограмите и корема ми се прибра за два месеца след секциото. Правих упражнения, коремни преси и спазвах диета Peace
Човек да ти завиди!Аз също родих секцио,но до момента нямам никакъв постигнат резултат.Вярно е че е рано да се каже при мен но това направо убива и малкото останало самочувствие... Sad Sad Sad А съм на 21...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия